Kurs szkoleniowy

Spotykamy się ponownie w twoim mieszkaniu, ale tym razem jest tam Mia. Pytam cię, czy słyszałaś coś od Kiry od naszej ostatniej sesji, a ty mówisz, że uważasz, że robi postępy ze swoim chłopakiem, ale minie trochę czasu, zanim doświadczy czegoś takiego jak my. Mia wygląda na nieco zakłopotaną, bo to są teraz tajne, indywidualne sesje i (o ile Kira jej nie powiedziała) tak naprawdę nie wie, co się między nami wydarzyło.

Wszyscy siedzą, aby porozmawiać i pytasz Mia, co myśli, że możemy dać jej pomoc dzisiaj. Jest oczywiście zdenerwowany i trochę powściągliwy w wyjaśnianiu, ale zaczyna (jak Kira miał) mówiąc, jak bardzo szkolenie na blowjobs pomógł jej i jej chłopaka. On teraz uwielbia, gdy ona przejmuje kontrolę i sprawia mu przyjemność w ten sposób, ale jeśli chodzi o pieprzenie, to zawsze chce mieć kontrolę i uważa, że robi świetną robotę.

Mia oczywiście jest tego trochę mniej pewna! Wyjaśnia, że myśli, że kutas jej chłopaka jest mniej więcej tej samej długości co mój, ale trochę mniej gruby i czuje, że musi mieć większą kontrolę i być w stanie chwycić go znacznie mocniej.

“Cóż, kamera już działa”, mówisz, “więc chyba warto zacząć od pomiarów Szymona; chyba nigdy tego nie robiliśmy, prawda?”.

Oboje jesteście nieco zaskoczeni moją gotowością do przyjęcia tego, ale mówię, że to nie ma aż takiego znaczenia, rozmiar zmienia się nieco w zależności od tego, jak bardzo ktoś jest podekscytowany, a to, jak jest używany, robi różnicę.

Najpierw jednak muszę się mocno sprężyć. Natychmiast zgłaszasz się na ochotnika, bo wiesz, że twój udział później w tej prywatnej sesji dla Mii będzie prawdopodobnie ograniczony. Wciąż nie mieliśmy prywatnej sesji, którą ci obiecałem, bo uznałeś, że sprawiedliwie jest dać pierwszeństwo potrzebom Mii. Nasza własna sesja będzie musiała poczekać jeszcze dłużej!

Podczas gdy Mia się przygląda, ty padasz na kolana przede mną, ściągając mi spodnie, aby pokazać mojego półtwardego kutasa. Gdy stoję przed wami obiema, chwytasz mocno mojego kutasa i powoli masujesz go do pełnego rozmiaru, ale (dla pewności) zawijasz też usta wokół główki i ssiesz mocno i głęboko, patrząc mi przy tym w oczy. Myślę, że to chyba dodaje trochę więcej do mojego rozmiaru i choć można by jeszcze dodać więcej, istnieje niebezpieczeństwo, że zbyt szybko mnie doprowadzisz do stanu używalności. Podczas gdy ty ssiesz, ja proszę Mię o przyniesienie miarki do tkanin, którą widzę w pobliskim zestawie do szycia, a ona to robi.

Studiując mnie uważnie, mówi: “Tak, myślę, że mój mężczyzna jest tak samo długi, ale cieńszy niż Szymon”.

Mówisz, “Cóż, powinniśmy mieć zapis tego i tak” i dać mojemu kogutowi kilka zachęcających pchnięć przed podniesieniem miarki. Podczas gdy Mia filmuje, naciskasz koniec miarki na korzeń mojego kutasa, przy brzuchu, i rozciągasz ją wzdłuż mojego kutasa, do samego czubka. “Hmm”, mówisz, “Mówi o siedmiu calach, co i tak bym zgadł, ale podejrzewam, że może się powiększyć, gdy jesteś ‘w ferworze akcji’, że tak powiem. Myślę, że sama główka wygląda na około jeden cal długości, ale wiem, że może spuchnąć bardziej niż jest teraz. Kiedy jesteś gotowy do cum, to czasami wygląda tak, jakby mógł pęknąć!” chichoczesz. “Zmierzmy dookoła, tuż pod główką i u podstawy”.

Mia wpatruje się mocno i myśli, że może jestem trochę dłuższy niż jej chłopak, w końcu, ale z pewnością grubszy. Patrzysz na mnie i mrugasz, szepcząc cicho, że różnica musi być dość duża, skoro Mia tak mówi. Owijasz taśmę wokół tuż poniżej mojego cock-head i nie może oprzeć się szybki pocałunek i ssać go.

“OK, to mówi sześć cali wokół. Ale te pomiary nie oddają sprawiedliwości pięknemu kształtowi twojego kutasa; jest po prostu tak doskonały. Spróbujmy teraz u podstawy”, mówisz, owijając taśmę ciasno wokół mnie. “To siedem cali dookoła w tym maksymalnym punkcie, kiedy w pełni penetrujesz; też bardzo ładnie!”.

Mia mówi, że jej mężczyzna po prostu nie tolerowałby, aby taka miara była w ogóle brana, ale to bliskie badanie mnie przekonuje ją, że on ma “trochę mniejszy obwód”.

Znowu uśmiechasz się i mrugasz do mnie.

“Myślę, że to nie jest duży problem”, mówi, “ale kiedy mnie pieprzy, wszystko dzieje się tak szybko, tak jak wtedy, gdy kiedyś pieprzył moją twarz. Nauczył się pozwalać mi nie spieszyć się z obciąganiem, ale często nie pozwala mi go skończyć, bo chce mnie położyć i zerżnąć.”

Pytam, jakich pozycji używają, a ona mówi, że zwykle Missionary, ale czasami on pieprzy ją od tyłu. Zawsze jednak jest to szybkie, a ona nie lubi, żeby myślał, że nie jest zadowolona, więc zawsze powie mu, że było świetnie. “Nawet kiedy pieprzy mnie od tyłu i wchodzi tak głęboko jak tylko może, to czuję jego długość. Nie czuję, że mnie rozciąga i martwię się, czy nie uważa, że moja cipka nie jest wystarczająco ciasna”.

Oboje jesteście nadal na kolanach przede mną, z kamerą wyszkoloną na moim kutasie, a teraz Mia nie może się oprzeć, aby wyciągnąć rękę, aby mnie dotknąć podczas rozmowy. Ona chwyta wał mojego koguta i mówi: “Wiesz, myślę, że jesteś trochę twardszy niż mój człowiek dostaje zbyt”.

Mówię, że prawdopodobnie zbytnio spieszy się, aby ją zadowolić i może mu brakować pewności, że może utrzymać jędrnego kutasa przez bardzo długi czas. To może również zachęcić go do szybkiego zakończenia, a ona musi dać mu pewność, że może trwać tak długo, jak ona go potrzebuje.

Wszyscy zgadzamy się, że Mia musi zainspirować swojego mężczyznę, aby pozwolił jej przejąć większą kontrolę nad ostatecznym rżnięciem, a także nad obciąganiem. Musi brać jak najdłużej nad pieprzeniem, aby dać mu więcej pewności siebie, a biorąc pod uwagę to, co powiedziała o jego obwodzie, musi ćwiczyć chwytanie jego kutasa swoją cipką. To nie tylko sprawi, że poczuje się większy dla niej, ale da mu też bardzo dobre wrażenia.

Sprawdź:   Naruszenie zasad pracy

Sugerujesz, że kiedy jest sama, powinna wziąć coś w rodzaju ołówka do swojej cipki i ćwiczyć chwytanie go.

“Jestem pewien, że jest dużo większy niż ołówek”, śmiejesz się, “ale jeśli potrafisz mocno chwycić jeden, to z pewnością poczuje to, gdy go chwycisz!”.

Proponuję, abyśmy znów przenieśli się do Twojej sypialni i mówię: “Myślę, że Michelle może Ci tu pomóc, Mia, tak samo jak ja. Musisz nauczyć się bardziej dominować nad swoim mężczyzną, położyć go na łóżku i przejąć kontrolę nad pieprzeniem”.

Zgadzasz się i mówisz: “Jeśli to konieczne, zawsze możesz go związać! Większość mężczyzn uwielbia być skrępowana, jeśli mają kochanka, który wie, jak sprawić im przyjemność. To tak jak w pierwszym kursie, który zrobiliśmy, ale używając twojej cipki zamiast ust! Jeśli chcesz poćwiczyć z Simonem, jestem pewien, że powie ci, jakie są najlepsze techniki i będziesz mogła przyzwyczaić się do tych uczuć kontroli i naprawdę ściskania kutasa.”

Twarz Mii błyszczy i używa obu rąk, aby odciągnąć do tyłu swoje czarne włosy, podczas gdy jej usta pouts. Pamiętam, że choć ma dość małe usta, potrafiła wziąć mojego kutasa głębiej niż Kira (choć nie tak głęboko jak ty!). Pamiętam też, że miała bardzo starannie przyciętą cipkę i bardziej wydatne wargi niż Kira. Ona wydaje się trochę niezdecydowana i mówi: “Wiem, że wcześniej obciągałyśmy Simonowi na tych kursach, i oczywiście ty Michelle, zerżnęłaś go tuż przed nami! Ale on nie pieprzył wcześniej Kiry ani mnie; chyba że robił to w prywatnej sesji Kiry?”.

Uśmiechamy się, a ona mówi tylko: “O mój Boże, pieprzyłeś Kirę, prawda! Myślałam, że tak może być. Cóż, jeśli ona może, to ja też mogę, ale jestem trochę zdenerwowany, Simon. Wierz lub nie, ale mój chłopak jest jedynym mężczyzną, którego kiedykolwiek pieprzyłam, więc nie mam żadnego prawdziwego doświadczenia.”

Mówisz: “Nie martw się Mia, pomysł jest tylko po to, aby dać ci więcej pewności siebie w zarządzaniu swoim mężczyzną, więc weźmiemy to stabilnie i będę tutaj nagrywać to wszystko. Możesz być pewna, że Simon będzie traktował cię uprzejmie i zrobi tylko to, co chcesz.”

Ona uważa to za uspokajające i proszę ją, aby rozebrała się dla mnie. Ona bierze to całkiem dosłownie i zaczyna piękny występ dla nas obu, powoli i cicho usuwając swoje ubrania, jedno po drugim, podczas gdy jej spojrzenie na moje oczy. Uważam to za bardzo erotyczne i zauważam, jak stylowe są wszystkie jej ubrania, gdy opadają, aby odsłonić jej szczupłe ciało, małe piersi i szczupłe biodra nad starannym przycięciem bogatych czarnych włosów między nogami. Ty też przesuwasz się w swoim fotelu i zauważasz efekt działania Mii na mojego kutasa. Sięgasz po mnie, aby mnie pogłaskać, podczas gdy Mia odrzuca na bok ostatnie resztki swoich ubrań.

“Wow”, mówię “To było fantastyczne! Nic dziwnego, że twój chłopak musi cię szybko zerżnąć!”.

“Nigdy jednak tego dla niego nie robiłam” – przyznaje Mia – “bo czuję się zbyt skrępowana. Ale jeśli uważasz, że sprawiłoby mu to przyjemność…”.

“Może będziesz musiała go związać zanim zaczniesz!” mówię. “Ale to może być dobry sposób, aby go podniecić i podkreślić, że przejmujesz kontrolę”.

Chwytasz mojego kutasa i prowadzisz mnie do łóżka.

“Co się teraz stanie?” mówi Mia.

“Cóż, jeśli dobrze rozumiem tok myślenia, musimy go położyć na łóżku. Ma tak wielką samokontrolę, że prawdopodobnie nie musimy go fizycznie ograniczać. Przynajmniej nie, chyba że uda ci się go tak podniecić, że to straci! Mam kilka zabezpieczeń, które mogłabym polecić Twojemu mężczyźnie i dać Ci kilka wskazówek, jak sprawić, by je zaakceptował. Myślę, że nie będzie się sprzeczał, jeśli przekonasz go w sposób, który sugeruję. Ale na razie, Simon, połóż się dla nas na łóżku, na plecach, z tym wspaniałym kutasem skierowanym do góry i powiedz Mii, co chcesz, żeby zrobiła.”

Wykonuję twoje instrukcje, a ty i Mia siedzicie po obu stronach mnie, na łóżku. Wyciągasz rękę, aby chwycić mojego koguta i Mia robi podobnie. Sięgasz po tubkę lubrykantu i wylewasz trochę na swoją rękę i trochę na ręce Mii też.

“Musimy go najpierw przygotować, Mia”, mówisz, “to może być dobry sposób, aby rozpocząć z twoim chłopakiem też, jeśli będzie tylko leżeć i cieszyć się, jak Szymon”.

Tak więc, leżę na twoim łóżku, z tobą i Mią siedzącą po obu stronach mnie, i z rękami opanowanymi nad moim wzniesionym kutasem, przygotowując się do smarowania mnie do akcji! Przełykam ciężko i patrzę na sufit, oddając się całkowicie w twoje ręce – dosłownie – i leżę nieruchomo, podczas gdy wy dwie delikatnie głaszczecie mojego kutasa.

Nawet bez patrzenia, myślę, że mogę powiedzieć, które są twoje ręce (trochę bardziej pewny i silny w ich uchwyt, dryfuje w dół do cup moje kulki) i Mia (trochę mniejsze i bardziej delikatne, z nieco niezdecydowany podejście). Omawiacie mnie w trakcie głaskania, a Mia potwierdza, że jestem nieco grubszy od jej chłopaka; to chyba najbardziej ją martwi. Powtarza, że jest trochę niespokojna, bo to jedyny mężczyzna, który kiedykolwiek ją pieprzył, więc to musi być utrzymane w ścisłej tajemnicy.

Mówisz: “Posłuchaj, Mia. Robisz to, bo zależy ci na twoim mężczyźnie i chcesz znaleźć sposób, aby dać mu więcej przyjemności; i sobie, oczywiście, ale nie ma w tym nic złego. Sesja z Simonem pomoże wam obojgu czerpać większą przyjemność z pieprzenia. Zadziałało z obciąganiem, prawda!”

Sprawdź:   Żona mojego najlepszego przyjaciela

“Tak było”, mówi Mia, “i rzeczywiście chcę się uczyć, tylko że rzeczywiste pieprzenie wydaje się dużo poważniejsze niż obciąganie”.

Przerywam waszą rozmowę, aby powiedzieć: “Witaj, wciąż tu jestem, wiesz! Kiedy skończysz przygotowania, może będę mógł wyjaśnić, co sugeruję, że się dzieje. Nie martw się, Mia, jeśli się zaniepokoisz na jakimkolwiek etapie, możemy po prostu przerwać. Jeśli będę musiała skończyć w jakiś inny sposób, jestem pewna, że Michelle będzie bardziej niż gotowa do pomocy! Już jestem jej winien jeszcze jedno rżnięcie, po treningu Kiry”.

“Masz rację, Simon. Zacznijmy”, mówisz, “Co chcesz, aby Mia i ja zrobić?”.

“Cóż, myślę, że Mia powinna posadzić mnie i uzyskać siebie wygodne najpierw. Potem powinna wziąć mojego koguta w sobie. Może pomożesz jej poprowadzić? Myślę, że wszystko to powinno dziać się tak powoli, jak to możliwe, więc Mia może uzyskać prawdziwą pewność siebie w tej nowej pozycji i posiadać ją, gdy wprowadzi swojego mężczyznę w ten pomysł.”

“Zgadzam się”, mówisz, “Mia powinna mu powiedzieć, że opisałem jej to i polecam to dla nich, tylko dlatego, że tak bardzo mi się to podoba. I to jest prawda, przecież.”

Mia rozciąga moje ciało, leżąc płasko na mnie ze swoimi małymi piersiami przyciśniętymi do mojej klatki piersiowej, a głową na jedną stronę, jakby nie chciała na mnie patrzeć. Jej brzuch naciska na mojego nasmarowanego kutasa, a ty prosisz ją, by rozchyliła nogi i przesunęła się nieco do góry, tak byś mógł chwycić mojego kutasa i wyciągnąć go pionowo w górę między jej udami. Gdy to robi, jej piersi podnoszą się do poziomu mojej twarzy, a gdy krótko liżę jej sutki, uśmiecha się do mnie nerwowo i mruczy.

“To może być łatwiejsze niż myślałem”, mówi, ale daje początek, jak przesuwasz głowę mojego koguta w górę iw dół rowka jej warg cipki, które stale nabrzmiałe i rozłożone w miarę postępowania.

Umieszczasz główkę mojego kutasa między wewnętrznymi wargami jej cipki, z samym czubkiem wciskającym się w nią, i mówisz “Jest już gotowa, Simon, co dalej?”.

Wyjaśniam, że chcę, aby Mia stopniowo, i bardzo powoli, podniosła swoje ciało do góry, tak aby siedziała na moim kutasie. Może to zrobić w swoim własnym tempie, czując każdy kawałek mojego koguta w niej i pauzując, kiedy tylko może chcieć.

“Pamiętaj, że jesteś w kontroli”, mówię, “więc nie ma w ogóle o co się martwić. Po prostu zauważ i ciesz się wszystkimi doznaniami”.

Ona chrząka, gdy podnosi swoje ciało, a mój kogut wsuwa się nieubłaganie coraz dalej i dalej w jej wnętrze.

Filmujesz to w zbliżeniu, zza Mii, i mówisz: “Boże, Mia, jak możesz to robić tak powoli! Masz świetną kontrolę nad swoim ciałem. Myślę, że po prostu zrównałabym się z Simonem i nadziała się na tego kutasa!”.

W końcu Mia jest w pełni zaangażowana i zamyka oczy, gdy mówi: “Chyba nigdy w życiu nie czułam się tak pełna! To wspaniałe. Czy chcesz, abym teraz poruszał się w górę i w dół?”.

Mówię jej, że chcę, aby robiła to, co daje jej najwięcej przyjemności i aby pamiętała, że jest teraz całkowicie odpowiedzialna. Jednak sugeruję, że zanim zaczniemy się aktywnie pieprzyć, powinna zbadać, próbując chwycić mojego kutasa swoją pochwą, a następnie ścisnąć go, jeśli może, i stworzyć rytm ściskania i rozluźniania, podczas gdy ona siedzi nabita na mnie. Wiem, jak przyjemne jest to dla mężczyzny i domyślam się, że dla niej również.

Mia ma dobrą kontrolę nad swoim ciałem i mięśniami i mówię jej, że czuję jak mnie chwyta. Jestem pewien, że jej mężczyzna to pokocha. Mówi, po raz kolejny, że jest trochę mniej szeroki niż ja, ale zapewniam ją, że poczuje jej ściskanie go.

“Teraz po prostu przesuwaj się bardzo powoli w górę i w dół”, mówię, “a jeśli chcesz, możesz połączyć to z metodą ‘ściśnij i rozluźnij’. Po prostu weź to bardzo powoli i ciesz się wszystkimi uczuciami”.

Widzę, że robisz się bardzo gorąca i speszona, filmując mojego kutasa wsuwającego się delikatnie i wysuwającego z Mii i słuchając moich spokojnych instrukcji. Filmujesz jedną ręką, a drugą bawisz się własną cipką. Twój oddech staje się szybszy, tak jak Mia zaczyna poruszać się szybciej i szybciej też, w górę iw dół na moim kogucie. Ale oboje sapiecie, kiedy łapię Mię za biodra i zatrzymuję ją na końcu pchnięcia.

Mówię: “To wspaniale Mia, ale chcesz, aby to trwało tak długo, jak to możliwe, prawda? Kiedy twój mężczyzna w końcu dojdzie do siebie, chcesz, żeby miał najbardziej fantastyczne uczucia, żeby chciał to zrobić jeszcze raz (i jeszcze raz, prawdopodobnie). Musisz być również świadoma budowania własnej przyjemności do absolutnego maksimum, przed ostatecznym uwolnieniem dla was obojga, najlepiej w tym samym czasie!”

“Ale byłem w kontroli i chciałem cię pieprzyć; co jeszcze mogę zrobić? Muszę tylko poczuć, że spuszczasz się we mnie, i to całkiem szybko!”.

Wyjaśniam, że jej mężczyzna pokocha to, co robiła, ale musi zrozumieć, że mężczyźni są również napędzani przez bodźce wizualne. To prawdopodobnie jeden z powodów, dla których jej mężczyzna lubi czasem pieprzyć ją od tyłu. To nie tylko głębokość penetracji, ale fakt, że po prostu patrząc w dół, może zobaczyć, jak jego własny kogut wsuwa się i wysuwa, w i z jej cipki, i musi uznać to za bardzo podniecające, tak jak ja.

Mia jęczy i mówi: “Więc, czy chcesz, żebym teraz przestała i po prostu pozwoliła ci pieprzyć mnie od tyłu?”.

Mówisz: “Nie, Mia, myślę, że rozumiem, co Szymon ma na myśli. On chce cię pieprzyć od tyłu, ale z tobą nadal w kontroli. Myślę, że nie musisz nawet wypuszczać jego kutasa z siebie, bo jesteś tak bardzo lithe i agile. Czy możesz więc usiąść pionowo na kutasie Simona i powoli, bardzo powoli, podnieść jedną nogę nad jego ciało.”

Sprawdź:   Opieka Matki - Sex Erotyczne Opowiadania

Mia mówi, że nie jest pewna, czy może to zrobić, ale siada na mnie i przynosi swoje kolana do przodu, więc jest przykucnięta nad moim kutasem, ze stopami płasko na łóżku, po obu stronach mnie.

“Moglibyśmy ci pomóc, Mia,” mówię, “ale nie będziemy tam, kiedy jesteś ze swoim mężczyzną! Sztuką jest obrócić się, nie rozłączając się całkowicie, tak abyś była zwrócona twarzą do moich stóp. Poczujesz trochę inne doznania, gdy to zrobisz i tak samo twój mężczyzna, ponieważ wszystkie kąty zaangażowania zmienią się, gdy się obrócisz. Ale pamiętaj, nie ma pośpiechu i to ty jesteś odpowiedzialny”.

Ona wzdycha i mówi: “Chcę tylko, abyś szybko doszedł! Ale przypuszczam, że poprosiłem, aby być uczony, więc spróbuję tego.” Ona podnosi się, tak że tylko głowa mojego koguta pozostaje w niej, i obraca się powoli na mnie. Rozkładam nogi tak, że ona może mocno wbić między nie jedną stopę. Siedzi teraz na mnie bokiem i mówi: “Boże, to dziwne uczucie, ale bardzo przyjemne!”.

Powoli, ona odwraca się w pełni i klęka ponownie, ale teraz twarzą do moich stóp. “Chryste, to czuje się tak duży teraz”, mówi, jak ona osiada na moim kogucie ponownie.

Mówię jej, aby pochylić się do przodu, kładąc ręce na moich kolanach, i poczuć, jak bardzo głębiej w niej mój kogut wydaje się. Mówię: “Michelle przyniesie teraz kamerę z tej strony, abyś mogła zobaczyć to, co zobaczy twój mężczyzna. Jego kogut jest trzymany pionowo i może obserwować, jak pompujesz na nim w górę i w dół. Nie pozwól mu się spieszyć. Możesz wziąć tyle czasu, ile chcesz, przerwać, kiedy chcesz, trzymać go w oczekiwaniu, ale powiedz mu, kiedy jesteś gotowy, aby spuścić się w tobie. Powiedz mu, że naprawdę tego CHCESZ, a potem po prostu przejdź do tego”.

Podchodzisz do mojej głowy i szepczesz: “Simon, to jest bajeczna lekcja; powinieneś pobierać za nią opłaty! Będę leżał tutaj przez ciebie i filmować Mia z twojego punktu widzenia, ale czy masz coś przeciwko, jeśli grać też? ”

Podczas gdy Mia powoli podnosi się i opada na moim kutasie, ty delikatnie liżesz moje sutki i głaszczesz ręką mój brzuch. To pomaga odwrócić moją uwagę od widoku Mii pieprzącej mojego kutasa, z coraz większą prędkością i stanowczością, ale jej jęki zwiększają głośność i szybkość, aż nie mogę już ich ignorować. “Po prostu powiedz mi, kiedy będziesz gotowa, Mia”, mówię.

Mówisz: “Jestem pewien, że ona jest, Simon!”, a Mia potwierdza, mówiąc “Simon, Simon, proszę, proszę CUM… jeśli nie eksplodujesz wkrótce, jestem pewien, że to zrobię!”. Ona jest nadal pochylony do przodu, więc mogę zobaczyć jej cipki pompowania w górę iw dół na mnie, ale bierze jedną rękę z mojego kolana i sięga między nogami, aby chwycić moje kulki i ścisnąć je.

Mówisz: “Proszę Szymonie, pozwól jej skończyć lekcję teraz!”.

To w końcu pozwala mi się rozluźnić i pozwolić mojemu kutasowi napęcznieć do maksimum. Mówię: “Teraz, Mia”, a ona piszczy, gdy czuje, że kakao pompuje się z moich jaj, przez mojego kutasa i w górę głęboko w niej. Po kilku kolejnych pchnięciach na mnie, podnosi się trochę za wysoko i mój kutas wyskakuje z niej, aby uderzyć mokro o mój brzuch, kiedy przestaje się ruszać.

Podczas gdy ja patrzę, jak kutas sączy się z jej rozchylonej cipki, ty korzystasz z ostatniego przypływu mojej spermy, obryzgując sobie twarz, gdy leżysz z głową na mojej piersi. Ty też piszczysz, po czym głaszczesz kolejne krople cum z mojego kutasa, które teraz bierzesz do ust. Podczas gdy Mia zwala się do przodu na moje uda, ty wysysasz ostatnie resztki kuminu z mojego mięknącego kutasa. Nie jest świadoma, że podzieliłeś się korzyściami z jej pracy, ale szepczesz do mnie: “Smakuję Mię i ciebie; to całkiem inny smak niż smak Kiry i ciebie!”.

Odpoczywamy chwilę, wszyscy w plątaninie, ale stopniowo rozłączamy się, aby usiąść i porozmawiać. Mówisz Mii, że wszystko zostało nagrane i przejrzysz taśmę z nią innego dnia, aby upewnić się, że zrozumiała wszystkie lekcje, które może wziąć w kierunku jej następnego spotkania z jej chłopakiem.

Brzmiący pijany z przyjemnością, Mia mówi, “To było najbardziej spełniające fuck mojego życia. Byłem na czele, a jednak wiedziałem, że byłem przyjemny dla Ciebie, jak i siebie! Dziękuję bardzo, Simon, i ty, Michelle, za pomoc tak bardzo. To takie miłe, że mogę uzyskać twoje rady i praktyczną pomoc również od Simona. Jak mówiłem, to był pierwszy raz, kiedy ktoś oprócz mojego chłopaka mnie pieprzył, a Simon, jesteś po prostu wspaniały! Wezmę wszystkie te lekcje do domu i wiem, że zawsze mogę cię zapytać, jeśli jest coś jeszcze, czego potrzebuję.”

“Tylko pamiętaj Mia; ja cię nie pieprzyłem, ty pieprzyłaś mnie, a jeśli wykonasz tak dla swojego mężczyzny, to powinien być bardzo zadowolony. Pamiętaj, że to Michelle doradziła ci to wszystko; i staraj się nie używać przypadkowo mojego imienia, gdy będziesz pieprzyć swojego mężczyznę!”.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.