Krople grosza

Uwielbiałem pływać, ale nienawidziłem wspólnej szatni. Usiadłam na swoim zwykłym miejscu, które znajdowało się jak najdalej od wejścia na basen. Czekałem niespokojnie, mając nadzieję, że moja samotność nie zostanie przerwana. Po pięciu minutach zacząłem czuć się bardziej zrelaksowany. Nikt inny nie szukał tak niekorzystnego miejsca.

Byłam świadoma swojego ciała. Pomimo tego, że niedawno skończyłem siedemnaście lat, miałem ciało dorastającego chłopca: lekko zbudowane, bezwłose, z wyjątkiem słabego owłosienia łonowego i irytująco małego penisa. Fizycznie nie było nic złego: badania medyczne to wykazały, a ja przeszedłem okres dojrzewania, ale moja niezłomna chłopięcość spowodowała zahamowanie.

Mój brak pociągu seksualnego również budził niepokój. Podczas moich pięciu lat w szkole średniej nie odczuwałem żadnych pragnień seksualnych. Jedynym fizycznym kontaktem z dziewczyną był wolny taniec w szkolnej dyskotece, gdy miała dwanaście lat. Pomijając fakt, że jej ciało wydzielało niewiarygodną ilość ciepła – była dobrze rozwinięta jak na swój wiek – było to przyziemne przeżycie.

Dwa lata później, kiedy moja seksualność wciąż była uparcie uśpiona, poważnie uznałem, że preferuję własną płeć. Rozważanie to pociągnęło jednak za sobą nieprzyjemne konsekwencje.

Mój wzrok zatrzymał się na ciele kolegi z klasy, kiedy braliśmy prysznic po WF. Niestety, moja obserwacja nie przeszła niezauważona. Następnego dnia zostałem osaczony przez trzech jadowitych rówieśników.

– Przestań się na nas gapić pod prysznicem, dziwaku, bo coś z tego dostaniesz – splunął przywódca, przykładając zaciśniętą pięść do mojego policzka.

Potulnie zastosowałem się do ostrzeżenia. Na szczęście niewielka grupa odmieńców, z którymi się bratałem, była obojętna na moją postrzeganą „odmieńczość”. Cała czwórka doświadczyła podobnej wrogości w mniejszym lub większym stopniu. W szczególności jeden, Iain, był przez lata bezlitośnie prześladowany z powodu swojej wagi. Moje problemy były w porównaniu z nimi trywialne.

Sprawdź:   Moje Nagie Dni Ch. 01

Doznawałem przyjemności seksualnej. Dzięki ręcznej stymulacji mój nieistotny penis był zdolny zarówno do erekcji, jak i wytrysku, ale spontaniczne pobudzenie było nieosiągalne.

W ostatnim roku nauki doszłam do etapu, w którym zaakceptowałam swoją nieadekwatność. Przyszła jako błogosławiona ulga. Lekarz zapewnił mnie, że z czasem doświadczę gwałtownego wzrostu, więc wybrałem cierpliwość zamiast niepokoju.

Jednak sześć miesięcy po ukończeniu szkoły moja cierpliwość się wyczerpała. Uczęszczałem do college’u, otoczony dojrzałymi rówieśnikami, ale nadal nie dotknął mnie żaden pociąg seksualny. Potrzebowałem ujścia dla swoich frustracji i właśnie tam przyszło pływanie. W wodzie czułem się swobodnie. Byłem anonimowy i niezwiązany. Wysiłek również uwolnił, przynajmniej chwilowo, uczucie wiązania we mnie. W każdy wtorek po południu przez ostatnie cztery miesiące spędzałem godzinę w mojej wodnej przystani. Jedynym minusem była przerażająca wspólna przebieralnia.

Zdjąłem większość ubrań. Została tylko cienka koszulka i moje bokserki schowane pod ręcznikiem. Przełożyłem stopę przez nogawkę kąpielówek, kiedy usłyszałem niepomyślne dźwięki: ślizg, ślizg, ślizg, ślizg.

Moje serce przyspieszyło. W pośpiechu podciągnęłam kufry, zanim usiadłam, plecami do zbliżającej się obecności. Skuliłem się nerwowo w sobie i udawałem zaabsorbowany.

To dźwięk żwawego nucenia przełamał moje rezerwy. Ton był męski. Intuicyjnie odwróciłem głowę.

Mężczyzna energicznie suszył włosy i dlatego nie był świadomy mojej obserwacji. Był krępej budowy. Gęste czarne włosy pokrywały jego tors; jego skóra, która błyszczała, była mocno opalona. Muskulatura jego ramion i barków była widoczna, gdy mięśnie się napinały. Jego szerokie sutki sterczały dumnie.

Mój penis drgnął.

Odwróciłem się, gdy zaczął wycierać owłosiony tors. Poczułam jak moje policzki się czerwienią, gdy mój penis zesztywniał. Moje serce zabiło mocniej, a po skórze przebiegło delikatne mrowienie. Zauważyłem, że moje dłonie są spocone, co wywołało nerwowy uśmiech.

Sprawdź:   Złapany na oszukiwaniu

Wesołe nucenie mężczyzny trwało nadal. Nie mogłem dłużej oprzeć się pokusie spojrzenia, więc rzuciłem okiem.

Pochylał się do przodu i masował swoje potężne nogi. Mężczyzna był starszy, niż początkowo sądziłem: zgadywałem, że przekroczył czterdziestkę. Mój penis był teraz w pełni wyprostowany. Instynktownie rozluźniłam ręcznik wokół talii, zanim rozsądek mnie powstrzymał. Nie myślałem jasno; mój umysł był zamroczony.

Kiedy mężczyzna stał wyprostowany, spojrzałem mu w oczy: były niebieskie, tak pięknie.

Moja erekcja pulsowała. Poczułam wilgoć przesiąkającą przez ręcznik, gdy precum sączył się z moich żywych żołędzi.

Mężczyzna uśmiechnął się do mnie; moje serce zatrzepotało. Jego rysy twarzy były bardziej surowe niż przystojne, ale jego atrakcyjność nie budziła wątpliwości.

Kiedy zahaczył kciukiem i palcem wskazującym o rąbek swoich szortów kąpielowych, zwalczyłam chęć masturbacji i uwolnienia mojego pożądania. Mimowolnie przełknąłem ślinę.

Kiedy jego szorty opadły mu do kostek, moje serce zabiło mocniej, a moją skórę pokrył pot.

Byłem oczarowany widokiem jego zwiotczałego penisa. Jego łodyga była długa i mięsista, a napletek luźny i pomarszczony. Jego bulwiaste jądra zwisały nisko, obszar pokryty gęstymi ciemnymi włosami.

Moje spostrzeżenie było teraz rażące, ale wesoła melodia mężczyzny pozostała niezmieniona.

Gdy mój orgazm zbliżał się do punktu kulminacyjnego, zamknęłam oczy; moje usta otworzyły się lekko i wydobył się z nich niezauważalny jęk. Fale skurczów mięśni nasilały się, zanim nagły wstrząs doprowadził do intensywnego wytrysku. Ogarnął mnie niesamowity zachwyt. Odruchowo zakryłam twarz dłońmi, tłumiąc jęki rozkoszy.

Zrobiło mi się ciepło, moje policzki zarumieniły się. Odwróciłam się z wahaniem i po raz ostatni dostrzegłam genitalia mężczyzny, zanim zostały zakryte dżinsami. T-shirt zakrywał jego męski tors.

Bez zastanowienia uśmiechnęłam się do niego nieśmiało, a on odwzajemnił uśmiech.

Sprawdź:   Obciąganie za dług

– Baw się dobrze – powiedział uprzejmie.

– Zrobię – odparłem bez tchu.

Ciepłe, zmysłowe uczucie przepłynęło przeze mnie, kiedy patrzyłam, jak odchodzi. Wszystkie lata udręki z powodu mojego braku pożądania seksualnego zostały zmyte na zawsze.

Później dotarło do mnie, że pragnienie zawsze tkwiło w środku, ale po prostu nie zostało rozpalone. To ciało mężczyzny rozpaliło moje podniecenie. Słabo rozwinięte ciała, które widziałem pod prysznicami w szkole, były bladymi cieniami w pełni rozwiniętej wersji.

Byłem gejem, homoseksualistą. Etykieta nie miała znaczenia.

Penny spadła.

Załóż konto i ciesz się darmowymi opowiadaniami erotycznymi od seksownych kobiet. Dokończ czytanie teraz..

DARMOWA REJESTRACJA | LOGOWANIE

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.