Rzeczy, które giną w nocy

Obudziłem się w nocy i spojrzałem na zegar po drugiej stronie pokoju: 2:37 w nocy. Wykonałem szybką kalkulację w myślach, ustalając, że zostały mi dokładnie cztery godziny i osiem minut, zanim mój budzik się zadzwoni.

– Cholera, nie mam czasu na te niespokojne bzdury w środku nocy – powiedziałem na głos.

Przewróciłem się i wróciłem do pozycji, w której często śpię – leżąc na brzuchu z rękami wsuniętymi w majtki. Nie kłamałem w ten sposób w sensie seksualnym; Po prostu poczułem pewien komfort leżenia z rękami dotykającymi moich ud. Jednak dzisiejszej nocy, kiedy sięgnąłem do majtek, spodziewałem się, że szybko zasnę, ale zamiast tego odkryłem, że jestem napalony. Dotyk moich dłoni na miednicy nie był platoniczny, jak to zwykle bywało; Uważam, że jest to wyjątkowo podniecające. Ten lekki dotyk rozpalił ciepło w mojej cipce, które znałem. Poczułem się mokry i podświadomie zacząłem kręcić biodrami i zgrzytać palcami.

Ugh, chodź! potrzebuję snuPomyślałem, karcąc moje naładowane seksualnie ciało za wybieranie tak niewygodnej pory dnia, by być tak cholernie napalonym. Obróciłam się na plecy, zdejmując ręce z majtek, mając nadzieję, że to pragnienie minie i będę mogła wrócić do mojego snu z przerwami, naładowanego seksualnie, zestresowanego snu. Im dłużej tam leżałam, tym więcej razy znajdowałam pretekst, żeby się ruszyć, żeby tylko pocierać o siebie jedwabiste uda. To był tylko przelotny dotyk mojej zwilżonej cipki i zdałem sobie sprawę, że sen będzie nieuchwytny. Nie spałbym dziś w nocy, gdybym nie poradził sobie z intensywnością seksualną. Ubrana tylko w podkoszulek i majtki, w końcu uległam mojemu pragnieniu i zdjęłam bezrękawnik, wyginając plecy, by mieć miejsce na jego zdjęcie.

Moje piersi 34C wpadły w moje czekające ręce, gdzie uszczypnęłam sutki, gdy stwardniały. Przyniosłem prawy sutek do ust, powoli okrążyłem go językiem, a moje sutki stały wysokie i jędrne. Im sztywniejsze się stawały, tym bardziej chciałem je skubać. Ugryzłem sutek i poczułem znajome mrowienie w cipce. Stwardniała jeszcze bardziej, błagając, żebym go skubała i wyciągała zębami kolczyk ze sztangą. Wyciągnęłam kolczyk, rozciągając sutek, co spowodowało iskrę ciepła w mojej mokrej cipce. Poczułem, jak moja łechtaczka twardnieje i wynurza się z mięsistego kaptura. Grałem teraz z nimi obydwoma.

Sprawdź:   Connor spełnia swoje życzenie – część 3 - Sex Erotyczne Opowiadania

Postanowiłem wtedy, że bez względu na porę nocy zrobię to na koniec – byłem gorętszy i bardziej mokry niż od dłuższego czasu i zamierzałem się drażnić. Zostawiłam majtki, ulubiony sposób na dokuczanie sobie podczas masturbacji. Przejechałam rękami po całym ciele, zaczynając od włosów. Moje gęste blond włosy wciąż były lekko wilgotne od potu. Przesunęłam po nim dłońmi, najpierw delikatnie, potem mocniej. Pobiegłem rękami w dół do piersi, ponownie szczypiąc i skręcając moje teraz całkowicie wyprostowane i obolałe sutki. Ściskam swoje cycki tak, jak ściskam penisa mężczyzny.

Jedną rękę trzymałam na sutkach, a drugą powędrowałam do brzucha, bawiąc się górnymi i bocznymi szwami majtek. To była absolutna tortura. Wszystko, co chciałem zrobić, to zerwać majtki i atakować moją mokrą cipkę, dopóki nie dojdę, ale wiedziałem, że mój orgazm byłby lepszy, gdybym go tak zbudował.

Moja ręka lekko łaskotała brzuch i wewnętrzną stronę ud, celowo trzymając się z dala od mojej cipki. Ręka na mojej piersi przesunęła się w dół do mojego krocza. Teraz obie moje ręce badały moje ciało. Pozwoliłem rękom pieścić moje wewnętrzne uda, prześlizgiwać się po miękkim wzgórku i głaskać moje nabrzmiałe wargi sromowe. Wcisnąłem mokre majtki między mokre fałdy mojej cipki.

Wciskam je między wargi mojej cipki, uważając, aby nie dotknąć mojej mokrej szparki lub pulsującej łechtaczki. Lekko przetarłam mokrymi, satynowymi majtkami spuchnięte wargi cipki. Ten lekki dotyk doprowadzał mnie do szału. Sfrustrowany zdjąłem jedną rękę z cipki i przyciągnąłem ją z powrotem do włosów, mocno ją ciągnąc. Z drugą ręką wciąż umieszczoną między nogami, w końcu pozwoliłam moim palcom przesunąć się do środka mojej cipki i przez przemoczone majtki. Delikatnie pogładziłem moją płonącą szczelinę. Moja wilgoć już dawno przesiąkła przez moje majtki. Dwa palce, którymi potarłem, pokryły się moim nektarem w ciągu kilku sekund. Skrupulatnie, bardzo powoli i lekko, ślizgałam się tam iz powrotem na mojej mokrej szparze, od czasu do czasu uderzając w łechtaczkę, sprawiając, że łapałam oddech. Druga ręka przeniosła się z włosów z powrotem na cyc, który ponownie przyciągnąłem do ust. Pstryknęłam językiem po sutku, przeszywając, podczas gdy delikatnie okrążałam łechtaczkę przez majtki. Kurwa, byłem podniecony!

Sprawdź:   Historia Teresy - Rozdział 27: Jeśli nie możesz być z tą jedyną

W tym momencie oszalałem. Gorączkowo, żeby się uwolnić, wsunęłam palec serdeczny pod bok majtek, żeby sprawdzić, jak bardzo byłam mokra. Moje pozostałe palce pozostały na zewnątrz majtek. Mimo to pozwoliłem sobie na satysfakcję zanurzenia jednego palca w pulsującej cipce. Jęknęłam głośno, czując ten jeden palec w mojej cipce. Byłem całkowicie przemoczony. Czułem, jak moje soki spływają po mojej cipce. Moje soki ściekały z klinów majtek i ud. Mój palec powoli wsuwał się z boku w majtki. Poczułam to między moimi gorącymi ustami, gdzie była moja szczelina, więc szybko zdjęłam palec i przyłożyłam go do ust, jęcząc, gdy próbowałam siebie. Wiedząc, jak blisko byłem, starałem się nie dotykać zbyt mocno mojej cipki. Jedno uderzenie za dużo i spuściłbym się za wcześnie. Powoli zsunęłam majtki po gładkich nogach i zdjęłam stopy. Byłam teraz całkowicie naga przy prześcieradle. Przesunęłam dłońmi po łydkach, potem po udach. Zatrzymałem się na wewnętrznej stronie uda, uważając, by nie dotknąć mojej cipki. Przesunęłam dłońmi po brzuchu i ponownie masowałam cycki, tym razem przysuwając oba sutki do ust. Jeśli to było możliwe, ssałem je i ugryzłem mocniej niż wcześniej, przez co jeszcze bardziej się zmoczyłem.

Zdecydowałem się przesunąć moją niedominującą rękę w dół mojego ciała do moich ud. Kiedy używam tej ręki, czuję, jakby ktoś inny mnie dotykał, co czasami jest gorętsze. Trzymałem prawą rękę na piersiach, szczypałem sutki, pracowałem, aby wsunąć lewą rękę w brzuch i mocno pieściłem moje wewnętrzne uda. Nie mogłem się dłużej opierać.

Nie minęło dużo czasu, zanim znalazłem się na krawędzi orgazmu. Z całą samokontrolą, na jaką mogłem się zdobyć, zwolniłem, aby pozwolić sobie na ponowne odbudowanie. Tym razem postanowiłam, że pozwolę sobie dojść. Zacząłem powoli pieprzyć się trzema palcami i kciukiem okrążyłem mokrą łechtaczkę. To wywołało u mnie lekkie skurcze żołądka i prawie doszedłem za pierwszym pchnięciem, ale powstrzymałem się. Zacząłem powoli i kontynuowałem szczypanie moich sutków prawą ręką. Przyspieszyłem i zacząłem rzucać biodrami na spotkanie mojego kopca; moje palce tańczyły w mojej cipce. Mój oddech był szybki i nierówny i zacząłem głośno jęczeć, gdy poczułem, że zbliżam się do szalejącego szczytu. Poczułem, jak się we mnie narasta. Czułem się, jakby zaczęło się od mojego rdzenia i eksplodowało z mojej łechtaczki i cipki na zewnątrz w moim ciele. Biodra wbijały mi się w dłoń. Przyszedłem; moje ruchy były spazmatyczne, a potem moje biodra zamarły w powietrzu bez tyłka z prześcieradła. Przyspieszyłem moją wypychającą rękę, a potem krzyknąłem, nie mogąc pozostać cicho i pozwoliłem, aby pochłonął mnie orgazm. Uderzyłam biodrami w prześcieradło i z hukiem uderzyłam w łóżko. Nadal szarpałam się z intensywnym orgazmem. Gdy zacząłem z niej schodzić, wsuwałem palce i okrążałem opuchniętą łechtaczkę. W końcu znalazłem się w łóżku z ręką, udami i prześcieradłem przesiąkniętym sokiem z mojej cipki, kiedy się pociłem, a moja klatka piersiowa falowała. To było takie dekadenckie, słyszeć, jak moje palce wydają dźwięki zgniatające w mojej pulsującej cipce; Wyciągnąłem palce i powoli wylizałem je do czysta. Uwielbiałam się myć i pożerać moje soki.

Sprawdź:   Opieka Matki - Sex Erotyczne Opowiadania

Sięgnęłam po stojak na łóżko po chusteczkę higieniczną, żeby posprzątać moje uda i cipkę, i przewróciłam się, bardziej zadowolona niż byłam przez jakiś czas. Postanowiłem nie patrzeć na zegar, ale zasnąć w błogości i mieć nadzieję, że mój post-orgazmiczny blask przesłoni poranny brak snu.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.