Kobieta z sąsiedztwa

Tęsknię za moją sąsiadką odkąd się wprowadziłam. Jest piękną starszą panią o niesamowitym ciele. Próbowałam ją zwabić, kiedy tylko mogłam. Opalałbym się w miejscach na moim podwórku, o których wiem, że mogłaby mnie zobaczyć, i nosiłbym moje bardzo skąpe bikini w nadziei, że zwróci na mnie uwagę. Mogłabym nawet pracować w ogrodzie, ubrana w wysoce nieodpowiednie rzeczy i przyciągać uwagę tylko obrzydliwych mężczyzn. Szybko przestałem robić to, gdzie wszyscy mogli zobaczyć, ale na moim podwórku stałem się bardziej ryzykowny. Noszę krótką sukienkę i upewniam się, że kiedy się pochylam, wyceluję w nią pupą. Czasami pomijałem majtki i pokazywałem jej moją gładką cipkę. Ilekroć była na zewnątrz, byłem najbardziej agresywny. Flirtowałem z nią przez płot i pozwalałem, by sukienka opadła mi z ramion, lub otwierałem maskę i pokazywałem jej, że nie mam na sobie stanika. Kiedyś opalałem się topless i zaczęła ze mną rozmowę. Nie sądzę, żeby wiedziała, że ​​jestem topless, ale zanim podszedłem, żeby z nią porozmawiać, już wiedziała. Widziałem, jak jest zdenerwowana i trudno jej się skupić.

Pewnego dnia, kiedy przycinałam krzew i próbowałam jej pokazać świeżo przycięty krzew, podeszła do mnie i zaprosiła mnie na filiżankę kawy. Pomyślałem, że to moja wielka szansa. Szybko się zgodziłem i poszedłem za nią do jej domu. Usiedliśmy przy jej kuchennym stole i rozmawialiśmy, a ja flirtowałem najlepiej, jak potrafiłem. Byłam też niesamowicie zdenerwowana, pracowałam nad tym od lat i tak siedziałam w cienkiej sukience bez stanika i majtek. Opowiedziała mi o swoich byłych chłopakach, a ja opowiedziałem jej o moich byłych dziewczynach.

Wkrótce rozmowa ucichła i spojrzeliśmy sobie w oczy, gdy dotknąłem jej dłoni. Zapytałem ją, czy kiedykolwiek myślała o byciu z inną kobietą. Odpowiedziała nerwowo, że czasami tak. Wziąłem jej głowę w rękę i pocałowałem. Pozwoliłem, by pocałunek zawisł w powietrzu przez chwilę, zanim znów ją pocałowałem, ale z nieco większą pasją. Tym razem odwzajemniła pocałunek i pocałunek stał się potrzebny. Zanim się zorientowaliśmy, zdzieraliśmy ze sobą ubrania i kierowaliśmy się do jej sypialni.

Sprawdź:   Złapany w środku - cz 02

Wyszeptała mi do ucha, że ​​nie wie, co robić, ale kazałem jej udawać, że to ona i robić z nią to, co będzie chciała. Położyłem ją na jej łóżku i lizałem i całowałem w dół od jej głowy, przez szyję, piersi, brzuch, aż po piękną cipkę. Drażniłem ją małymi lizaniami i pocałunkami na jej udach, dopóki nie wiedziałem, że jest gotowa. W pełni posmakowałem jej cipki i było to tak niesamowite, jak sobie wyobrażałem. Ssałem i lizałem jej łechtaczkę, aż zaczęła krzyczeć i konwulsyjnie.

Podszedłem do niej i pocałowaliśmy się jak zagubieni kochankowie. Powiedziała mi, że to moja kolej i położyłem się. Ona zrobiła to samo ze mną. Zatrzymała się na moich sutkach i brzuchu, zanim zanurzyła się w mojej mufce. Jej język był naturalny i szybko wysiadłem, myśląc, że w końcu dostałem swoją nagrodę. Wróciła, by mnie głęboko pocałować. Nie byłem jeszcze prawie z nią na dole i przewróciłem ją na plecy i tym razem przyłożyłem swoją cipkę do jej twarzy, gdy ją jadłem. Kopiowała wszystko, co robiłem, od tego, jak lizałem, po to, jak ssałem. Potem włożyłem w nią dwa palce, a ona krzyknęła w moją cipkę. Doprowadziło nas to wtedy do orgazmu.

Zsunąłem się z niej i leżałem przez chwilę dysząc. Ku mojemu zaskoczeniu język ponownie znalazł moją cipkę i ponownie zacząłem jęczeć. Palec lub dwa dołączyły do ​​tego języka i znów byłem na skraju orgazmu. Palce znalazły moje miejsce w mojej cipce, a moje biodra wbiły się w jej usta, gdy przeszedł przeze mnie orgazm. Język wciąż był chętny do kontynuowania, a ja zostałem tam, ciesząc się tym.

Odsunąłem jej głowę od mojej płci i czekającego pocałunku. Zawsze lubiłem smak mojej cipki na ustach innej kobiety i lizałem tyle, ile mogłem. Powiedziałem jej, żeby dała mi swoją cipkę. Przesunęła się nade mną, a ja złapałem ją za biodra, gdy ułożyła się nad moją twarzą. Wepchnęła we mnie swoją cipkę, a ja przyciągnąłem ją do ust. Lizałem i ssałem jej łechtaczkę, kiedy jęczała, krzyczała i wiła się na mnie. Pieprzyłem ją językiem najlepiej jak mogłem, starając się wypić tyle soków z jej cipki, ile tylko mogłem. Poczułem, że się zbliża i włożyłem kilka palców, żeby ją odepchnąć. Nie trwało długo, zanim jej cipka zaczęła pulsować w moich ustach i mogłem cieszyć się jeszcze większą ilością jej soków. Ciągle ją lizałem i dotykałem palcami, aż upadła obok mnie.

Sprawdź:   Patrz, ale nie dotykaj

Trzymaliśmy się ze splecionymi nogami, całując, aż zasnęliśmy w błogości po seksie. Obudziliśmy się następnego ranka, wciąż w łóżku, trzymając się nago. Tego ranka była trochę niezręczna. Pocałowałem ją i powiedziałem, że to może być nasz sekret, jeśli to poprawi jej humor. Wróciłam do domu po znalezieniu mojej jedynej części garderoby. Miałem najbardziej satysfakcjonujący uśmiech na twarzy przez cały dzień, ponieważ moje pożądanie do kobiety z sąsiedztwa było swędzeniem, które w końcu zostało zadrapane i mam nadzieję, że zostanie zadrapane ponownie.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.