Nigdy nie widziałem, że to nadchodzi!

Moja żona i ja właśnie wprowadziliśmy się do sąsiedztwa. Znałem kilka osób, które już tam mieszkały, znajomych, jednak szczególnie jedną parę znałem dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało. Moja żona i ja jedliśmy kolację z ich rodziną przy kilku okazjach i czuliśmy się przy nich komfortowo. Obaj pracowali, my też. Przez całe życie pracowałem jako stolarz i uczyniłem z tego swój zawód.

Pewnego wieczoru podczas posiłku zaczęliśmy rozmawiać o tym, co mogliby zrobić w swoim domu. Pani zapytała, czy ma wolny czas, aby podejść i podsunąć jej kilka pomysłów, a ja powiedziałem, że tak, więc poczyniliśmy przygotowania.
Następnego dnia zjawiłem się o umówionej godzinie i zapukałem do drzwi i usłyszałem jak krzyczy, że jest na dole. Wszedłem i zszedłem na dół, kiedy tam zszedłem, nie widziałem jej i zawołałem jej imię. Pojawiła się za rogiem w samym staniku, majtkach i uśmiechu na twarzy. Byłem oszołomiony i zbity z tropu. Zapytałem, co robi, a ona stwierdziła: „Jeszcze nic”. Przełknąłem ślinę i poczułem, jak mój kutas zaczyna rosnąć, kiedy podziwiałem jej piersi w rozmiarze 38 w jej przezroczystym staniku i majtkach typu stringi, które już miały mokre miejsce i gładki wielbłądzi palec mruga do mnie. Miała najtwardszy tyłek, jaki kiedykolwiek widziałem, blond włosy 5’8 cali i błękitne oczy, które błyszczały, gdy padało na nie światło. Zapytałem, co się znowu dzieje, a ona powiedziała: „Zostaw je”, a ja to zrobiłem.

Uśmiech pojawił się na jej twarzy, gdy podeszła do mnie, upadła na kolana i kiedy to zrobiła, wzięła mój wałek w dłoń i potarła nim bok swojej twarzy i jęknęła. Położyłem ręce na jej czubku głowę i zamknąłem oczy, jednym szybkim ruchem połknął całe dziewięć cali mnie aż po włosy łonowe. Nie wierzyłem w to, co się dzieje, ale cieszyłem się z tego. Wystawiła język i zaczęła lizać moje jaja, co wysłało mnie na orbitę. Zacząłem strzelać strzał za strzałem w jej gardło, całkowicie omijając jej usta. Kiedy skończyłem, wyjęła mnie z ust i zaczęła czyścić językiem. Następnie wstała i zdjęła stanik oraz majtki.
Kiedy stała przede mną naga, zapytała mnie, czy mogłaby zrobić coś, żeby było lepiej, a ja odpowiedziałem jej tylko, czy mogłaby zrobić to ponownie, co zrobiła. W ciągu następnych kilku dni zrobiła to jeszcze raz, a potem trochę. Drugiego dnia odwzajemniłem jej przysługę, z której również się cieszyła, i stwierdziłem, że nigdy wcześniej jej tego nie zrobiono. Zapytałem ją, dlaczego nie, a ona stwierdziła, że ​​jej mąż tego nie lubi.
Pewnego dnia zostaliśmy zaproszeni na kolację i obejrzenie filmu z jej rodziną. Zawsze chwaliłem się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, więc poprosiła mnie o pomoc na górze i powiedziała wszystkim innym, aby nie wchodzili jej w drogę na dole. Poszliśmy na górę i zaczęliśmy gotować, stojąc obok siebie, zaczęła ocierać się nogą o moją, a ja spojrzałem jej w oczy, a ona miała ten wyraz „niech się pieprzy”. Stwierdziła, że ​​potrzebuje czegoś ze spiżarni i poprosiła mnie, abym pomogła jej to znieść. Powiedziałem „pewnie” i podążyłem za nią, pokazała mi, czego potrzebuje, a ja sięgnąłem po nią i odwróciłem się, była pochylona z sukienką na plecach bez majtek, spoglądając przez ramię z tym spojrzeniem „chodź, pieprz mnie”. Trzymała ręce po obu stronach wewnętrznej strony drzwi, a jej tyłek sterczał w powietrzu. Wyciągnąłem fiuta, podszedłem do niej od tyłu i powoli wsunąłem go do jej oczekującego kanału. Czułem każdą falę w jej cipce i ciepło, które owijało się wokół wszystkich dziewięciu cali mnie. Przez kilka minut szedłem powoli, a ona zażądała, żebym ją mocno walnął i zrobił to szybko, ponieważ ktoś może wejść na górę, więc zobowiązałem się z wigorem i zasadziłem moje nasienie głęboko w fałdach jej pochwy.
Przez kilka następnych miesięcy codziennie przedstawiałem jej pomysły na przebudowę, a ona je akceptowała. Nie wiedzieliśmy, że jej córka regularnie opuszczała szkołę (czyli zajęcia w college’u) i była bardzo świadoma pomysłów, które oddana matce.

Sprawdź:   Patrz, ale nie dotykaj

to na przyszłe historie!
To była moja pierwsza próba pisania, więc bądźcie łagodni w ocenianiu!

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.