Pod powierzchnią

Z natury jestem osobą skromną. Jestem też z natury ciągle napalona i uległa. Na szczęście Stone o tym wie i całkowicie to aprobuje. Dla świata zewnętrznego jesteśmy najnudniejszą, waniliową, podstawową parą. Jednak w naszym domu to zupełnie inna historia. Pod moim skromnym ubiorem spódnic do kolan i swetrów z okrągłym dekoltem, kryje się jeszcze więcej znanych tylko nam tajemnic. Podczas pozornie niewinnej rozmowy padają zawoalowane obietnice tego, co ma nadejść lub tego, co już się wydarzyło.

Dziś na przykład pomagam na bazarze miejscowego szpitala, aby zebrać pieniądze na pomoc rodzinom pacjentów przewlekle chorych. Mam na sobie koszulę w stylu oxford w połączeniu z rozkloszowaną spódnicą do kolan i butami na płaskim obcasie. Moje długie, rude włosy są zaplecione w francuski warkocz. Moja postawa jest idealna. Mam na sobie bardzo mało makijażu – tylko trochę błyszczyka i odrobinę tuszu do rzęs. Łatwo się uśmiecham i śmieję, uważnie słucham i siedzę ze skrzyżowanymi kostkami. Przedstawiam uosobienie łaski.

Nikt, kto mnie widzi, nie wie, że pod spódnicą mój tyłek jest obnażony dziesięcioma liniami laski Stone’a. Moje tylne wejście jest wypełnione elastyczną, ale dużą silikonową zatyczką. Moje oba sutki zdobią kolczyki, których nie widać pod wyściełanymi miseczkami bardzo ciasno zasznurowanego gorsetu.

Dziś rano Stone upewnił się, że kiedy będę wolontariuszką, część mojego umysłu będzie skupiona na nim. Zaczęliśmy dzień w mój ulubiony sposób, z ustami wokół jego penisa, ssąc i uwielbiając, aż jedno z nas dostanie orgazmu. Dziś rano to byłem ja. Kiedy to się zdarza, co zdarza się dość często, jestem „karany” za stawanie przed nim. Naprawdę myślę, że świadomość, że ta “kara” nadchodzi, jest dużym powodem mojego braku samokontroli. Niemniej jednak Stone nie wydaje się mieć nic przeciwko.

Kiedy doszedłem, Stone kazał mi leżeć płasko na brzuchu na łóżku. Pogrzebał w swojej szafie w poszukiwaniu wybranego przez siebie narzędzia. Usłyszałem, jak stał obok łóżka, a potem, bez wstępu i ostrzeżenia, usłyszałem świst laski i ukłucie uderzenia. Zawyłem i sięgnąłem, by chwycić zagłówek.

Sprawdź:   Pocałuj mój pieg w ciemności

– Czy musisz być związany? on zapytał.

„Jeszcze nie, proszę pana. Pozwól mi się kontrolować” – błagałem.

Pocałował mnie w szyję i powiedział: „Dobrze, ale jeśli później będziesz musiał być związany, zacznę liczyć od nowa. Dochodzimy do dziesięciu”.

W błyskawicznym tempie dostarczył On dziesięć batów. Kamień nie jest ani delikatny, ani okrutny, po prostu mocny i niezłomny. Moja twarz była w tym momencie mokra jak moja szpara, a moje usta były otwarte od niemych krzyków.

Podczas gdy moje ciało i umysł reagowały na ból, ukląkł między moimi rozstawionymi nogami i rozkazał: „Na kolanach, głową w dół”.

Naturalnie, posłuchałem. Zanurzył swojego kutasa we mnie, wdzierając się do mojego śliskiego tunelu. Ponownie nie był ani łagodny, ani okrutny. Uwielbiam, jak bierze to, czego potrzebuje, czego chce. Tak, sprawia mi przyjemność, ale kiedy pieprzy mnie mocno i szybko, wiem, że desperacko mnie pragnie. Czuję jego moc i potrzebę, ale jestem też świadoma własnej mocy i potrzeby. Połączenie bólu i przyjemności jest bardziej odurzające niż słodkie wino.

Za kilka chwil znowu nadchodzę. Zaczyna bić mnie po tyłku, kontynuując ruchanie. Moje ciało podąża za moim umysłem na głębszy poziom podprzestrzeni.

– Nigdzie dzisiaj nie pójdziesz beze mnie w sobie – warczy.

– Nie, Stone – sapię. „Nie zrobię tego”.

„Jezu, jesteś ciasny. I gorący. Gotowy?”

“Zawsze.”

„Chciałem, żeby to trwało dłużej, ale oboje mamy miejsca”.

“Przepraszam.”

– Nie bądź – dyszy. „To oznacza po prostu kolejną sesję dziś wieczorem”.

I w ten sposób strzela swoim gorącym kremem głęboko we mnie. Krzyczę jego imię, gdy przyjemność ogarnia mnie po raz trzeci. Kiedy kończy, zsuwa się ze mnie i nakazuje mi się nie ruszać. Jestem wdzięczny za to zamówienie. Nie jestem pewien, czy mógłbym się ruszyć, nawet gdybym chciał!

Sprawdź:   Connor spełnia swoje życzenie – część 3 - Sex Erotyczne Opowiadania

Czuję, jak zbiera trochę swojej spermy, a następnie wkłada ją do mojej tylnej dziurki. Jęczę i unoszę biodra odrobinę bardziej. Szybko reaguje kolejnym mocnym klapsem w mój tyłek.

– Mówiłem, żebyś się nie ruszał.

Zagryzam wargę, ale nie odpowiadam. Nie zadał pytania.

Nadal smaruje mnie naszymi połączonymi sokami. Następnie wcisnął mi duży korek w odbyt. Szybko zaczęło się pieczenie.

“Oh!”

„Tak, ten olejek miętowy trochę piecze, ale lubisz go, prawda?”

“O tak, Stone. Tak!” Odpowiedziałem szczerze.

Gdy wtyczka była całkowicie na swoim miejscu, usiadł na łóżku i wziął mnie w ramiona. Pocałował mnie głęboko, jednocześnie ciągnąc za kolczyki w sutkach. Wciąż byłem podniecony, więc nie minęło dużo czasu, zanim doszedłem ponownie.

– Jesteś taką dziwką – wyszeptał mi do ucha, kiedy dochodziłam. – I to tylko jeden z powodów, dla których tak bardzo cię kocham.

Kiedy płynęłam na fali przyjemności aż do jej gwałtownego spełnienia, powiedział: „Idź załóż biały gorset i pasujące do niego majtki, a potem chodź tutaj, żebym mogła sprawdzić twoje sznurowadła”.

Pocałowałem go i zrobiłem jak kazał. Mój biały gorset tak naprawdę jest sznurowany z przodu, co ułatwia wtopienie się w moje luźne ubranie. W przeszłości nie zasznurowałem ich wystarczająco ciasno i musiałem znieść kolejne lanie, zanim Stone poprawił ciasnotę. Dzisiaj mój tyłek był dość obolały od lania na czubku chłosty, więc ostrożnie naciągnęłam bawełniane sznurowadła, aby upewnić się, że są wystarczająco ciasne, aby utrzymać moją postawę wyprostowaną, ale nie tak ciasne, aby przeszkadzały w oddychaniu.

Na szczęście Stone był zadowolony z mojej pracy. – Dobra robota. A teraz idź się ubrać.

Kiwa głową z aprobatą, kiedy jestem gotowa do wyjścia. Wsiadam do jego samochodu, a on podrzuca mnie do szpitala. Parkuje i przechodzi obok mnie, żeby otworzyć mi drzwi. Całuje mnie w policzek i upewnia się, że nikt nie jest w zasięgu słuchu, po czym cicho mówi: „Zadzwoń po ubera, kiedy skończysz, spóźnię się dziś wieczorem. Jednak kiedy wrócisz do domu, jeśli chcesz, możesz wyjąć zatyczkę, ale kiedy skończysz swoją pracę, ponownie nasmarujesz ją olejkiem z mięty pieprzowej i włożysz ponownie. Zdejmij ubranie i pochyl się nad krzesłem do lania o szóstej. Pierwszą rzeczą, której chcę żeby zobaczyć, kiedy wchodzę do domu, jest ta wtyczka zamknięta wokół twojego naznaczonego tyłka. Potem zamierzam zastąpić tę wtyczkę moim kutasem i pieprzyć ten wspaniały tyłek, aż będziesz płakać o litość.

Sprawdź:   Wesele DP - Sex Erotyczne Opowiadania

Spojrzałam na niego, uśmiechnęłam się i pocałowałam. Znalazłby mnie tak, jak opisał.

Teraz, kiedy śmieję się z innymi kobietami, czuję, jak gorset opina moje żebra jak uścisk. Czuję, jak moje kolczyki wbijają się w wyściełany stanik jak zęby Stone’a. Czuję pełnię wtyczki w mojej dupie, jak kutas Stone’a biorący to, co należy do niego. Cieszę się, że mogę wykonać swoją część tutaj, w szpitalu, ale jestem jeszcze szczęśliwsza, wiedząc, jak bardzo mój mąż i pan mnie pragnie.

Rzeczywiście, z pozoru jestem skromną kobietą. Jestem też rozwiązłą dziwką Stone’a pod powierzchnią.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.