Klub bez wstępu, rozdział 3 – Stella, Himari i Lindsey

Następnego dnia, we wtorek, było normalnie aż do chwili, gdy Lindsey przyszła szukać raportu, o który poprosił lekarz. Drzwi do biura zamknęły się, a Himari i ja spojrzeliśmy na Lindsey, z powrotem w jej bardziej znajomym ubraniu roboczym, aby zobaczyć, jaka będzie reakcja. Podeszła do swojej normalnej grzędy, usiadła na niej i przez kilka sekund patrzyła na nas.

– Hej, podobała mi się ostatnia noc – zaczęła. „Kiedy następne spotkanie?”

Wszyscy się roześmialiśmy, bardziej z ulgi niż z powodu czegokolwiek śmiesznego, co powiedziała.

„Czy mogę zapytać, jaki masz teraz stanik?” Zaryzykowałem, zerkając na drzwi biura. „Masz większy biust niż zeszłej nocy”.

„O tak, to jest mój stanik do pracy, w każdym razie jeden z nich. To wciąż 34DD, ale to push-up, do którego dodałem trochę wypełnienia. Pan MD to lubi, brudny staruszek. Dużo na to patrzy, ale nigdy nie robił nic innego. Założę jeden na następne spotkanie!”

Wstała i wystawiła nieco klatkę piersiową. Himari i ja spojrzeliśmy na nią. To było naprawdę imponujące.

“Świetnie wyglądasz!” Powiedziałem.

“Dziękuję!”

„Co o tym myśli pani MD?” Himari chciał wiedzieć.

– Nie ma problemu – odparła Lindsey, siadając z powrotem na biurku. „Dobrze się dogadujemy. Czasami chodzę do dużego domu i pomagam jej z jej administratorem Tiverton Garden Society. Przypuszczam, że wie, że lubi wyglądać. Jej własne cycki nie są złe, biorąc pod uwagę jej wiek, więc nie mam się czego obawiać.

– Czy oboje chcecie znowu przyjść do mnie? Zapytałam.

“Tak proszę. Dziś wieczorem?” Lindsey powiedziała szybko, zanim Himari zdążył zasugerować następny tydzień.

Tak więc później tego samego dnia oboje przybyli razem, weszli i pozbyli się sprzętu na deszczową pogodę. Padał deszcz kotów i psów, albo, jak mówimy w Devon, „dzisiaj jest trochę wilgotno”.

Rover, kot, który zawsze spełniał oczekiwania, przedarł się przez kocią klapę w deszcz, gdzie jej imienniczki grzmiały na ziemię. Odwróciła się i cicho zakradła się z powrotem do kuchni.

Po kawie spędziliśmy trochę czasu podziwiając Lindsey w jej wyściełanym biustonoszu push-up. Siedziała tam, podczas gdy Himari i ja czuliśmy to wszystko i poddaliśmy to testowi ściskania – ściskaj razem, ściskaj, w górę iw dół. Biustonosz odpadł i spojrzeliśmy na większy pasek, z czterema haczykami i oczkami zamiast dwóch, oraz specjalnymi wstawkami, które Lindsey zrobiła z kilku starych, usztywnianych biustonoszy, których nie mogła już nosić. Powiedziała, że ​​ma osiem lub dziewięć podobnych.

Przypomniałem sobie, że miałem kilka starych staników, których już nie nosiłem, więc przyniosłem je i dyskutowaliśmy, jak usunąć wnętrze każdego kubka za pomocą ostrych nożyczek do szycia, które miałem w kuchennej szufladzie. Zdjęłam stanik, włożyłam wyściółkę z dwóch lub trzech staników do każdej miseczki i założyłam stanik z powrotem.

Trudniej było wepchnąć moje piersi, ale kiedy już to zrobiłam, moje piersi wystawały satysfakcjonująco daleko i były bardzo napięte i „do góry”.

Himari i nawet Lindsey byli pod wrażeniem, ale nie bardziej niż ja.

„Założę je jutro w pracy i zobaczę, czy ktoś to zauważy!”

Sprawdź:   Zauroczenie kolegi z pracy – lekarstwo na kaca

Jednak po kilku minutach poczułam się zbyt ograniczona i stanik zsunął się i pozostał na nim przez resztę wieczoru, razem z biustonoszami Himari i Lindsey. Gdy ściągnęłam push-up, moje piersi wypadły z niego z galaretowatym chwianiem i znów przybrały normalny kształt.

– Nie wiem, jak możesz to trzymać na bardzo długo, Lindsey.

– Dziesięciolecia praktyki, Stella.

„Ponadto, jeśli Twoje piersi są bardziej płynne – czy to właściwe słowo? – łatwiej będzie je utrzymać w usztywnianym staniku. Mniejsze piersi nie zmieniają tak łatwo kształtu – powiedziała Himari, napinając pierś jedną ręką, a moją drugą.

Tak więc cieszyliśmy się, że trzymamy nasze piersi, dotykamy piersi innych i zmieniamy ich kształt, tylko po to, żeby zobaczyć, jak to było. Znowu moje ręce wędrowały w dół, na Himari i Lindsey. Majtki Lindsey różniły się od wczorajszych, ale nadal były głównie koronkowe z niewielką częścią gładkiej satyny na przednim panelu. Dobrze się bawiłem, wsuwając ręce między jej nogi i dookoła jej pośladków, podczas gdy ona leżała na łóżku w mojej wolnej sypialni (oczywiście bezpiecznie odkurzona i odkurzona. Mam na myśli sypialnię). Himari była po jednej stronie łóżka, a ja po drugiej.

Myślę, że Himari wolała piersi od pośladków, ponieważ najwyraźniej nie chciała schodzić poniżej kopca Lindsey. Lindsey nie miała nic przeciwko temu, kto co zrobił, o ile oboje coś robiliśmy, zadanie, które z entuzjazmem przyjęliśmy. Otworzyła dla mnie nogi, a ja nałożyłem trochę lubrykantu, zanim drażniłem palec między jej wargami.

– Ten klub to ‘No Entry Club’ – mruknęłam cicho, nie chcąc psuć nastroju. „Więc nie będę …”

– Och, proszę – jęknęła Lindsey, jeszcze bardziej rozszerzając nogi.

Nasmarowałam więc palec więcej lubrykantem i delikatnie weszłam, słysząc pomruki przyjemności Lindsey – nie tylko z moich zajęć, ale z tego, że Himari lekko liże jej sutki i nie tak lekko je podciąga. Himari zdawał się dokładnie wiedzieć, co robić. Nie za dużo, nie za mało, żeby druga osoba czerpała maksymalną przyjemność z tego, co robiła. Nie mogłem się doczekać, kiedy mi to zrobi, podczas gdy Lindsey – cóż, zobaczymy.

Lindsey pojawiła się ponownie, tym razem dość szybko. Wyglądało na to, że naprawdę lubiła być drażniona, gdy palec bardzo powoli przesuwał się po jej ustach i łechtaczce, ledwo dotykając skóry. Widziałem, jak twarz Lindsey wyraża niesamowitą przyjemność z tego, że to robię. Symulowanie małego, cienkiego penisa wykonującego te ruchy było o wiele lepsze niż robienie tego prawdziwego – z towarzyszącym mu facetem na drugim końcu. Wiedziała, że ​​dam jej największą satysfakcję, jaką mogłem, ponieważ czasu nie brakowało. Więc mój palec delikatnie krążył wokół jej nóg, od czasu do czasu wpychając się między jej wargi sromowe i wchodząc do pochwy, powodując, że zastanawiała się, jak daleko zajdę tym razem. Zawsze trochę dalej i zawsze trochę więcej uśmiechu na twarzy, oczy zamknięte i usta zamknięte, chyba że musiała trochę więcej odetchnąć.

Sprawdź:   Prośba właściciela

Stopniowo mój palec wsuwał się dalej, aż kostki moich pozostałych palców blokowały wejście. Więc następnym razem wsunąłem się ze wszystkimi palcami ściśniętymi na końcu paznokcia. Tym razem nie musiałem ograniczać tego, jak daleko zaszedłem, po prostu napierałem, powoli, ale pewnie. Usta Lindsey były teraz rozchylone, a jej nogi stopniowo rozszerzały się, kiedy to robiłam.

„Och, …!” jęknęła, na wpół do siebie, na wpół do nas.

Himari zajmowała się piersiami Lindsey. Znalazła lubrykant i zmysłowo rozprowadzała go wokół sutków Lindsey, które były twarde i wyprostowane, i stały dumnie z jej DD. Nagle Lindsey miała kolejny orgazm, większy niż ten, który właśnie miała. Zesztywniała całe ciało, a jej wargi sromowe zacisnęły się gwałtownie, lekko ściskając moje palce dziesięć, dwadzieścia razy, na początku szybko, a następnie zwalniając przez około pół minuty, aż znów leżała nieruchomo i ponownie otworzyła oczy. Powoli zdjęłam palce, a Himari wytarła lepki lubrykant z piersi Lindsey.

Zanim się zorientowałem, nadeszła moja kolej, by położyć się na plecach i czerpać przyjemność. Wyjaśniłem, że trochę się wstydziłem z powodu mojej bardzo dużej łechtaczki, częściowo dlatego, że widziałem zdjęcia „normalnych” łechtaczek, a częściowo dlatego, że Dave i inni drażnili się ze mną, że mam penisa. Istnieje wizualne podobieństwo, ale to wszystko. Jednak kiedy ktoś drwi z ciebie za coś, na co nie możesz nic zrobić, to boli. Mówią, że kije i kamienie cię ranią, ale słowa nie. Cholery! Słowa mogą przerazić cię psychicznie na całe życie, a ja byłem w połowie drogi z powodu mojego nieprawidłowego narządu płciowego.

Więc kiedy nadeszła moja kolej, by położyć się na łóżku, opowiedziałam im o swoich lękach i zakłopotaniu. Himari skarciła mnie z miłością za to, że byłam głupia, a Lindsey trzymała mnie za rękę i powiedziała, że ​​każdy jest inny i zna ludzi z dużo gorszymi anomaliami fizycznymi, którzy nie przejmują się zbytnio tym, co mówią głupi ludzie.

Więc nieśmiało zsunęłam majtki z nóg, przez kolana i z nóg. Położyłem się i pozwoliłem Himari i Lindsey patrzeć na to i dotykać, bawić się tym, lizać, cokolwiek chcieli robić. Na zmianę przesuwali palec w górę iw dół jego trzonu, a następnie pocierali jego zaokrąglony koniec, który wygląda jak penis wystający z pochwy. Czułem się bardzo dobrze, kiedy ja lub ktokolwiek się nim bawił; zawsze tak było. Nie był to jednak zwykły kształt i nie chciałem, żeby ktokolwiek tak mówił. Nie zrobili tego, więc wszyscy dobrze się przy tym bawiliśmy. Po tej chwili nie byłam w połowie tak nieśmiała.

Inną kwestią było to, że nigdy wcześniej nie widziałem „właściwej” łechtaczki. W każdym razie nie na żywo. Widziałem setki ich zdjęć, wszystkie nieco inne.

Powiedziałem im to wszystko, kiedy głaskali go i dookoła.

Każdy z nich zdjął majtki i pokazał mi, co tam mają. Widziałem i bawiłem się z Himari pierwszego wieczoru, ale ona nie widziała mojego. Himari wolała golenie na całej powierzchni (lub woskiem), ale Lindsey miała mały pas startowy, który zaczynał się tuż nad jej łechtaczką.

Sprawdź:   Kochanek online

Spędziłem kilka dobrych minut z Himari i Lindsey obok siebie na łóżku, leżąc na plecach z rozstawionymi nogami, żebym mógł zbadać okolice łechtaczki Himari, potem Lindsey i znowu Himari. Uznali to za bardzo ekscytujące i oboje mieli wyjątkowy moment dla siebie. Inny.

Potem znowu była moja kolej. Himari ssała moje piersi i lizała sutki, aż stały się ciasne i bardzo wrażliwe, podczas gdy Lindsey stopniowo otwierała moją pochwę, aż była na tyle wolna, by wepchnąć w nią wiele palców, tak jak to zrobiłem z nią. Moje nogi były tak szeroko rozstawione, jak tylko mogłam, moje piersi wydawały się płonąć, a moja łechtaczka, raczej większa niż normalne, była czerwona, wyprostowana i bardzo silna. Nagle poczułem się, jakby zgasły światła, a świat i mój dom zamieniły się w gorącą galaretę i…

Minutę lub dwie później wylądowałem. Himari i Lindsey pozwoliły mi odpocząć samemu. W międzyczasie Lindsey ssała Himari, która bawiła się na dywanie. Oglądałem je razem. Każdy cicho, ale stanowczo podobał się drugiej osobie. Piersi Himari trzymały się całkiem ładnie, gdy leżała na plecach i chwiały się za każdym razem, gdy Lindsey poruszała nimi lub całowała ją między nogami. Miała orgazm dość głośno, podczas gdy Lindsey i ja uśmiechaliśmy się do siebie.

Później siedzieliśmy przy kuchennym stole, rozmawiając, z kawą ogrzewającą nasze ręce i ponownie w pełni ubrani dla wygody i ciepła.

„Chcę zapytać moją przyjaciółkę, czy chciałaby przyjść na spotkanie. Nazywa się Jennifer, ma czterdzieści jeden lat, tak samo jak ja. Jest na wózku inwalidzkim. Jesteśmy przyjaciółmi od szkoły; w tej chwili nie umawia się na randki, mieszka w pobliżu klubu rugby i… hm… to tyle, naprawdę. Jest mistrzynią matematyki, łamigłówek i innych rzeczy. Czy mogę ją zabrać? Jestem pewien, że ją polubisz. I wie, że to klub, w którym dzieją się ciekawe rzeczy.

Himari i ja przytaknęliśmy.

– Tak, jest mile widziana. Czy uda jej się wejść na stopień do drzwi wejściowych?”, zastanawiała się Himari.

– Boczne drzwi do kuchni – wskazałem drzwi, których żaden z nich nie zauważył, obok lodówki – nie mają stopnia.

Wszyscy spojrzeliśmy na boczne drzwi, łącznie z Roverem, kotem, który właśnie wszedł przez kocią klapę. Odwróciła się, żeby na to spojrzeć, bez wątpienia zastanawiając się, dlaczego na to patrzymy. Spojrzała na nas ponownie, powąchała i odeszła.

“A więc jutro.”

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.