Brat mojego męża – Sex Erotyczne Opowiadania

Nienawidzę ślubów. Całe to wszystko, prezenty mnie obrzydzają.

Nienawidzę przydzielonych miejsc, okropnej muzyki, przemówień, głupich druhen i ich głupich dopasowanych strojów. Nienawidzę tego, jak jesteś zobowiązany, by iść i wyglądać na szczęśliwego, a kiedy nie jesteś, czujesz się jeszcze gorzej, bo to sprawia, że ​​jesteś grinchem, sknerem. Mam być szczęśliwa dla nowożeńców i za każdym razem jestem zgorzkniała i zrzędliwa. To nadal jest prawdą, jeśli jestem w „szczęśliwym związku”.

Były dwa wesela, które podobały mi się w mojej karierze jako bywalca wesel, ale były bardzo nienormalne. Pomyśl o motywie Burning Man w Joshua Tree. Głównie jednak nienawidzę ślubów.

I tak znalazłam się tutaj, na tym weselu nad wodą w Chicago, ślubie przyjaciela mojego męża z dzieciństwa.

„Proszę, po prostu zachowuj się normalnie na przyjęciu” – błagał Ethan. Ale nigdy w życiu nie zachowywałam się normalnie, więc nie wiem, dlaczego myśli, że zrobiłabym coś takiego. Kto ja? Normalna? Nigdy.

Mój mąż Ethan skarcił mnie wcześniej za patrzenie na jego brata i powiedział, żebym nigdy, pod żadnym pozorem, nie próbował go uwodzić.

Ale jest tak cholernie gorący. Nie mogłem się oprzeć.

Owen miał te same dołeczki i chropowaty wygląd co Ethan, ale ładniejsze zęby i bardziej miękkie włosy. Był kilka lat młodszy i miał trochę większy ciężar, wszystkie mięśnie. Jestem pewien, że miał takie samo katolickie poczucie winy jak mój mąż i to samo załamanie z powodu przedwczesnego rozwodu i niedawnej śmierci matki. Tylko naprawdę chory człowiek mógłby wykorzystać kogoś takiego.

Jego dziewczyna była piękna. Dziewczyna z sąsiedztwa zmieszana z baddie z bractwa. Albo myśli, że jest złą. Zasadniczo podstawowe. Patrzenie na ich wspólne zdjęcia na Instagramie, ich opaloną skórę i dołeczki sprawiało, że prawie chciałem zwymiotować, gdybym tak nie był w nim. Byli razem przez całe liceum i college, a on nie należał do tych, którzy ją zdradzali. Po sposobie, w jaki na siebie patrzą, można było powiedzieć, że naprawdę byli zakochani.

On był dobrym człowiekiem.” Takich, którzy pili pełnowartościowe mleko ze szklanki. Pracował w biurze w Chicago, robiąc, kogo do diabła to obchodzi, i, o Boże, tam przyjechał wypełniając te spodnie, jak Ethan nigdy tego nie potrafił. Nie patrz, nie, to podejrzane, spójrz. Patrzę. Zablokowaliśmy oczy i poczułem, jak cała krew w moim ciele spływa do mojej cipki.

Nigdy nie miałam zbyt wiele okazji, aby go poznać, z całą tą sprawą z dzieckiem i determinacją mojego męża, by nas rozdzielić. Ale z drugiej strony, Owen był kawałkiem ludzkiego mięsa, a jego osobowość nie miała dla mnie znaczenia. Chciałem tylko, żeby był we mnie. A tej nocy mieliśmy opiekunkę.

Sprawdź:   Narodowy Dzień Dwóch Kolorów Butów

Głównym czynnikiem przechylającym szalę na moją korzyść było to, że był znany z tego, że bardzo się upijał przy takich okazjach, a wszyscy wiedzą, że ludzie zachowują się trochę inaczej, gdy są bardzo pijani.

Drugim czynnikiem byłaby moja sukienka. Zwykle ubierałem się stosunkowo skromnie na takie rzeczy, ale ta noc nie była jedną z tych nocy. Obcisły materiał otulał moje ciało. Chciałem być widziany. Przez niego.

Siedzieliśmy przy tym samym stole, jego dziewczyna obok niego po jednej stronie, ja po drugiej stronie, mój mąż obok mnie. Kiedy jego dziewczyna wyszła, żeby pudrować nos, zwrócił się do mnie.

– Ethan mi opowiadał, jaką jesteś wspaniałą mamą. Jest szczęściarzem. Czy za jego słowami było coś więcej? Może odrobina zazdrości?

– No cóż, jestem pewien, że Hailey ma swoje talenty – odparłem, udając niewinność.

“TAk. Z pewnością. Przychodzisz na after party?

— Będziemy tam — powiedziałem.

Przesunąłem lekko nogę w lewo tak, że nasze kolana dotykały się pod stołem. Na początku wzdrygnął się lekko, ale potem rozluźnił się i trzymał nogę dotykając mojej. Pchnęłam swoje szczęście i dotknęłam jego ręki pod stołem, bardzo powoli, aby nie wzbudzać podejrzeń, przesuwając ją pod sukienkę między nogami, aby mógł poczuć moją wilgoć. Odetchnął cicho, ale zachował kamienną twarz do stołu. Poruszał palcami z boku na bok, powoli, bardzo powoli. Oddychałem i udawałem, że skupiam się na rozmowie, która przeniosła się do lata w Chicago. Następnie wziął mnie za rękę i przysunął bliżej do siebie. Trzymał go tam na swoich spodniach i czułem, że moje pragnienie zostało odwzajemnione. Z całych sił starałem się nie uśmiechać.

Kiedy podniósł rękę z powrotem do szklanki, wciąż mogłam zauważyć lekki połysk na jego palcach. Ale byłem pewien, że nikt nie podejrzewał nikczemnej działalności.

Mój umysł błysnął do ostatniej nocy.

Tak się złożyło, że mój mąż i ja mieliśmy pokój w hotelu obok Owena i Hailey. Życzyliśmy im dobrej nocy i poszliśmy przeczytać nasze historie. Moja, powieść, jego, jakieś wiadomości w jego telefonie.

Wkrótce usłyszeliśmy wysokie jęki narastające w częstotliwości. Słychać było też głębszy głos, choć tego, co mówił, nie sposób było powiedzieć.

“Czy to jest twoj brat?” – pytam, nie podnosząc głowy z poduszki.

“Tak.”

“Czy oni są…?”

“Tak, tak myślę. Muszą być ciszej. Próbujemy spać.

Czekaliśmy minutę lub dwie i nie ucichli. Jeśli już, stały się głośniejsze. Ethan uderzył kilka razy w ścianę, ale bezskutecznie.

– Pokażę mu – mruknął Ethan.

– Co mu pokazać? Ale zanim zdążyłem nawet pomyśleć o potencjalnych rzeczach, które można by pokazać, zostałem przewrócony na brzuch, a następnie ściągnięty na czworaki. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo byłam podniecona, ale w tym momencie moja cipka mnie zdradziła.

Sprawdź:   Życie 1.

Jęczałam co kilka pchnięć, moje jęki były głębsze niż Hailey, ale równie głośne. W drugim pokoju jęczała i dyszała. Z tego, co mogłem powiedzieć, była bliska cummingu. Jej dźwięki stały się bardziej poszarpane i zdesperowane, co wyprowadziło mnie na skraj przepaści.

Wracając na after party, zastanawiałem się, jak ujść temu na sucho. Nasze pokoje hotelowe były zbyt niebezpieczne, basen zbyt publiczny. Na pierwszym piętrze była sala konferencyjna, którą zauważyłem po przyjeździe. To musiałoby wystarczyć.

Gdybyśmy mieli swoje numery telefonów, byłoby łatwiej. Mógłbym po prostu wysłać SMS-a, gdzie się spotkać i czekać na niego. To był komunikator na Instagramie.

„Sala konferencyjna 108, bądź tam za 10”

Usiadłam na sofie w pokoju 108, nerwowo potrząsając nogą i ustawiając się w, jak miałam nadzieję, swobodnych i przewiewnych pozycjach. Drzwi się otworzyły. Podszedłem i zacząłem się z nim całować. Jego oddech miał smak alkoholu, ale jestem pewien, że mój też. Najwyraźniej mnie chciał. Odwzajemniał pocałunek z intensywnością. Ale potem się odsunął.

– Nie mogę tego zrobić Hailey. Kurwa, nie mogę tego zrobić Ethanowi.

„Nikt nie musi wiedzieć”. Nienawidziłam dźwięku mojego głosu w tym momencie, jak desperacko i błagalnie brzmiał. Chciałem uzyskać bardziej pewną konspiracyjną atmosferę, ale nie sądziłem, że mi się udało.

– Chciałem to zrobić od pierwszego razu, kiedy cię zobaczyłem – powiedział Owen niewyraźnie.

„W domu nad jeziorem? Ja też.” Chwyciłam go za kark i pocałowałam, wsuwając język, gdy jego usta się rozluźniły. Wsunęłam rękę między jego nogi, chwytając jego okrytą spodniami paczkę. Potem upadłem na kolana, gorączkowo szarpiąc go za pasek, próbując ściągnąć jego głupie spodnie, a potem bieliznę. Jego kutas wyskoczył.

Był podobny do Ethana, ale sposób, w jaki się poruszał, był zupełnie inny. Mimo całego samolubnego, surowego pieprzenia Ethana, ten mężczyzna był naprawdę o złośliwości. Na szczęście dla mnie ja też.

Kiedy ssałem, szydził ze mnie.

„Naprawdę jesteś dziwką, prawda? Brat twojego własnego męża. Założę się, że już jesteś mokry. Sprawdził, jego podejrzenia potwierdziły się i kontynuował.

“Jak bardzo tego chcesz?”

Wypuściłem usta, a raczej wypuściłem jego kutasa z ust i walczyłem, by poskładać słowa.

“Więcej niż cokolwiek. Zrobię wszystko – wydyszałam.

“Wszystko?”

“TAk.” Gdybym był mniej nierozsądnie podniecony, miałbym rozsądek, żeby się w tym momencie powstrzymać.

„Wsiadaj na kanapę, tyłek w górę. Pokaż mi, jak bardzo tego chcesz.

Poruszałam tyłkiem w przód iw tył, co mam nadzieję jest kuszące. Wyglądało na to, że nie doceniłem tego „prostego, zdrowego” człowieka.

Sprawdź:   Lato seksualnego przebudzenia – część 2

Ale wkrótce przewracał mnie. Chwycił cycek w każdą dużą dłoń, ściskając go tak, że ciało wystawało nieprzyzwoicie. Zgniótł razem cycki i oparł usta na każdym sutku, ssąc i liżąc w przód iw tył. Starałem się zachować ciszę, żeby ktoś nie przeszedł obok pokoju. Męka trwała dalej, gdy boleśnie powoli przesuwał swojego nagiego kutasa w górę iw dół po mojej szczelinie. Zamierzał mnie zmusić do błagania, wiedziałem o tym.

„Proszę, pieprz mnie, proszę”.

“Jeśli nalegasz.” Uśmiechnął się i pchnął tak daleko, jak tylko mógł, pogrążając go z powrotem i znowu. Myślałem, że mogę pochodzić tylko z pieprzenia. Ale potem wyciągnął swojego kutasa, śliskiego z moimi sokami i wbił go głęboko z powrotem w moje usta. Byłam zmuszona wziąć to wszystko, gdy jego ciało przygniotło mnie tak, jak było.

– Wejdź na mnie – rozkazał. Wyszedł. Zebrałem siły, by wspiąć się na niego i opuścić się na jego drzewcu. Podnosiłem się i opuszczałem, podnosiłem i opuszczałem na drżących nogach.

Słyszałem głos Ethana w mojej głowie.

– Nie pozwolę, żebyś zrobił ze mnie głupca. Gdyby tylko wiedział, co teraz robi jego żona. To tylko podsyciło mój ogień. Podskakiwałem na nim z nową energią. Weź to, Ethan.

Wzdrygnęłam się przed nim, zanim upadłam na jego gorącą, grubą klatkę piersiową. Złapałem oddech. Nawet jeszcze nie doszedł.

„Chcę twojej spermy. Chcę, żeby dostało się do gardła. Wróciłem na kolana i zacząłem ssać, a wkrótce wypuścił strumień gorącej spermy w dół mojego gardła. Sperma gorącego mężczyzny, moja ulubiona.

Oboje pozostaliśmy tam przez minutę, ja wciąż na kolanach, niepewna, czy powinnam wstać, on opadł z powrotem na kanapę.

Przyszło mi do głowy, że będziemy pachnieć seksem.

„Musimy iść na basen. Zmyj zapach”.

– Dobry pomysł – powiedział sennie.

Na szczęście sala bilardowa trwała dwadzieścia cztery godziny. Ciepła woda wydawała się rajem dla naszych nagich ciał. Nikt nie wejdzie o tej godzinie. Nie mogliśmy się tym przejmować.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 3 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.