Zadowolenie szefa

Co mogę powiedzieć, mam twardą dupę jak na szefa.

Musiałem pojechać na konferencję, a on powiedział mi dzień wcześniej, że pojedzie ze mną i że będę dzielić z nim pokój.

Dobrze! Cieszyłem się, że miał dwa łóżka typu queen-size.

Więc dotarliśmy do miasta i dotarliśmy do hotelu. Dowiadujemy się, że mój (nasz) pokój ma nie mają dwa łóżka typu queen-size, ale jedno łóżko typu king-size. Zanim zdążyłem otworzyć usta, mój szef, Tom, powiedział: „Nie ma problemu! Jesteśmy firmą rodzinną”.

Więc skończyło się na jednym łóżku king size. Kiedy weszliśmy do pokoju, powiedział, że możemy dzielić łóżko, prawda? Kim byłem, żeby powiedzieć „nie”? „Jasne”, powiedziałem; było późno, więc postanowiliśmy się włączyć.

Cóż, rozebrałam się do bielizny, a on rozebrał się do naga. Teraz jestem głodnym człowiekiem, który ma oko na włochatych wisielców i zgadnij co – mój szef był jednym i drugim. Teraz, gdy kładł się do łóżka, mój boner się pokazał i powiedział: „Więc lubisz owłosionych nagich mężczyzn?” Leżałem i patrzyłem, jak wchodzi do środka, a on wziął mnie w ramiona i pocałował.

Wow, całowanie szefa, włochatego, nagiego szefa… Pogubiłem się.

Tej nocy dowiedziałam się, jaki był włochaty, twardy, długi i gruby. Uwielbiałam każdą minutę ssania jego penisa, pieszczenia jego sutków i pocierania jego owłosionej klatki piersiowej. Lubił sprawiać, że mu się poddawałem, a ja nie tylko się poddawałem, ale skorzystałem z okazji. Teraz, z kutasem w buzi i gardle, kiedy masowałem jego owłosioną klatkę piersiową i szczypałem sutki, nakarmił mnie pierwszym z wielu ładunków, jakie miałem otrzymać tej nocy i jutro.

karmiłem się spermą; załadował mój właz spermą. Wykorzystał mnie jak swoją sukę i uwielbiałem to wszystko. A kiedy wróciliśmy do biura, awansowałem na jego asystenta, co oznaczało dużo podróży, a podwyżka była niepotrzebna.

Sprawdź:   Istota

Teraz podróżuję z Tomem, pielęgnuję kutasy, kiedy on chce, jego i każdego, kogo myśli, że może zadowolić moimi talentami dla swojego biznesu.

Tom ma wyciętego ośmiocalowego kutasa z grzybkowatą główką, z którym uwielbiam się droczyć, zanim wsiąknie mi do korzenia w gardle. Przyzwyczaiłam się do bycia jego dziwką i wyglądało na to, że kontakty biznesowe, które zawiera, dawały mu pieniądze, które dawał mi – dobrze opłacane i dobrze napiwki są jeszcze lepsze.

Przyznaję, że z małym kutasem znalazłem cel w zadowalaniu innych mężczyzn Alfy. Uwielbiam połykać sok z kutasa; Uwielbiam pieścić sutki i kocham owłosionych mężczyzn. Uwielbiam widzieć Toma szczęśliwego, gdy klient zwiększa swoje zamówienie lub robi więcej interesów dzięki interesom, którymi zajmowaliśmy się w jego pokoju. Uwielbiam być użytecznym narzędziem w jego biznesie i wykorzystywać swoje umiejętności w zadowalaniu klienta, aby stał się powracającym zadowolonym klientem.

Więc ssanie kutasa, karmienie sutków, zjadanie tyłków i otwarty właz stały się moim celem i kocham dolinę CA Central, ponieważ jestem jedyną osobą, która robi to, co robię, więc jestem błogosławiony, że żywię się nasieniem mężczyzn alfa i proszę mojego szefa Toma robiąc to.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.