Kanapka

Usłyszałem kroki na górze. Odciągało mnie to od mojej książki. Chciałem czytać dalej, ale wiedziałem, co muszę zrobić. Musiałem być dobrym człowiekiem i iść ich sprawdzić. W grę wchodziła procedura medyczna. Westchnąłem i odłożyłem książkę. Schody zawsze denerwują. Znoszę je.

Stałem przy drzwiach i krzyknąłem: „Cześć!”

“Cześć! Wejdź!” – odkrzyknęła Jennifer.

To było niespodziewane. Zwykle wychodzi ze mną porozmawiać. Otworzyłam drzwi i weszłam. Jennifer i Bobby uśmiechnęli się do mnie.

“Czy wszystko poszło dobrze?” Zapytałam.

“Tak! O ile wiemy… wszystko poszło dobrze… wygląda na to, że moja prostata będzie w porządku.” Bobby miał opadnięte oczy, gdy mi odpowiadał. Musiało być jasne, że zauważyłem, że mówi śmiesznie, ponieważ Jennifer natychmiast dodała, że ​​jest na tabletkach przeciwbólowych.

– Och, to ma sens – powiedziałem, patrząc na Jennifer. – Czy jest coś, w czym mogę teraz pomóc? Oboje musicie być naprawdę zmęczeni.

„Pozwól, że przyniosę ci krzesło”, powiedziała Jennifer, wstając i sprzątając dla mnie krzesło. Położyła się obok Bobby’ego, a następnie przeszła na drugą stronę łóżka, aby położyć się obok niego.

“Bobby chce kanapkę z drugiej strony ulicy.” Położyła się na boku obok niego. Jej sukienka uniosła się, odsłaniając uda. Widziałem je nagie w moim polu widzenia. Byłam zaskoczona, że ​​jej majtki nie były widoczne. Nie patrzyłem. Zawsze ciągnęła takie gówno.

– O tak? Czy powinienem kupić wam obojgu kanapkę? Oboje wyglądacie na naprawdę zmęczonych. Nadal ignorowałem nagie uda tej białej kobiety. To były idealne uda, na które chciałabym położyć ręce, ale bardzo się starałam o tym nie myśleć.

– Och, nie. Mogłabym je zabrać – powiedziała Jennifer, uśmiechając się szeroko. Miała niebieskie oczy, blond włosy i… czerwone majtki. Mogłem je teraz zobaczyć, ponieważ podciągnęła sukienkę wystarczająco wysoko dla mnie.

– Jesteś pewien? To naprawdę nie byłby problem – powiedziałam, rzucając szybkie spojrzenie, gdy Bobby zamknął oczy na sekundę. Jego leki przeciwbólowe utrudniały mu zasypianie.

Sprawdź:   Paula na uniwersytecie

– Och, okej, jeśli nalegasz. Jestem dość zmęczona. Zauważyła, że ​​oczy Bobby’ego też były zamknięte, kiedy to mówiła. Paznokcie Jennifer były pomalowane na niebiesko. Zauważyłem to, gdy delikatnie potarła łechtaczkę przez czerwone majtki, przygryzając do mnie dolną wargę. Jej śliczne usta były niebezpieczne. Te piękne, pełne usta były zawsze pokryte owocowymi, żywymi kolorami. Była słodkim, dojrzałym owocem.

„Możecie do mnie napisać, co chcecie, żebym nie musiała tego zapamiętywać?” Spojrzałem na nią. Tak, miałem bonera. Pocierała łechtaczkę. Miała ładne uda. Ale byłem uzależniony od tych pieprzonych ust. Nie chciałem jej jednak dotykać. Nie chciałem znowu zdradzać żony. Dlaczego ona zawsze robi takie gówno? Nigdy się nie dowiem. Albo troska. Co z tego, jeśli mam bonera?

— Tak, wyślę ci jego zdjęcie — powiedziała, oblizując usta. To dobrze, że Bobby był na lekach przeciwbólowych i wiedziałam, że albo się nie obudzi, albo nic nie będzie pamiętał, jeśli obudzi się na sekundę. Niestety, ona też o tym wiedziała.

Wstałem do wyjścia. Wyskoczyła z łóżka.

“Czekać. Podejdź tutaj – powiedziała i podeszła do komody po swojej stronie łóżka. „Pozwól, że dam ci gotówkę”.

Poszedłem po gotówkę. Jej czerwone stringi dały mi doskonały widok na jej śliczny mały tyłek. Jej śliczny, mały, biały tyłek dał mi idealny pełny kształt… w moich dresach. Czekałem tam za nią, mój kościec prawie wbijał ją między pośladki. Moje serce biło szybko. To był dreszczyk emocji mieć mój boner tak blisko jej tyłka. Moje serce prawie się zatrzymało, kiedy nagle się pochyliła. Sięgnęła do dolnej szuflady i jej tyłek przycisnął do mojego twardego kutasa. Główka mojego fiuta przycisnęła się do jej odbytu. Dzieliła nas tylko bawełna moich spodni dresowych. Pierdolić!

Sięgnęła jedną ręką i złapała mojego twardego kutasa przez bluzy. Trzymała go nieruchomo i wepchnęła na niego swój tyłek. Jej stringi w ogóle nie stanowiły problemu. Po prostu przesunął się na boki, gdy penetrowałem jej tyłek. Jej nogi lekko drżały, gdy wszedł w nią mój kutas. To była tylko głowa. A bawełna luźnych, workowatych spodni dresowych nie była dobrą prezerwatywą. Dodał niepotrzebnego obwodu do mojego fiuta. Co było z nią nie tak? Jak była taka napalona? A co było ze mną nie tak? Dlaczego pozwoliłem jej wepchnąć swój odbyt na mojego fiuta? O tak, ponieważ trzymała w dłoni mojego fiuta. Trzymała go mocno przez moje spodnie. Pomiędzy jej chwytem na moim fiucie a naciskiem jej odbytu, który wciąga mojego fiuta w to, nie miałem wyboru. Byłem tak całkowicie bezradny. Tak bezradnie kochając każdą chwilę, ale wiedząc, że nie powinnam. Chciałem tego. Chciałem ją przelecieć i zrujnować pod każdym względem. Ale nie zamierzałem jej tego powiedzieć. Zamierzałem udawać, że nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Myślę, że jej się to podobało.

Sprawdź:   Masaż

„Czy… czy zamierzasz mi to dać?” – zapytałem ją, próbując mówić jak normalna osoba w tej zupełnie normalnej sytuacji. Główka mojego twardego kutasa była w jej tyłku… przez moje spodnie. Co do cholery? Całkowicie normalne. Pochylona trzymała gotówkę, którą miała wręczyć facetowi, który miał kutasa w jej tyłku. Zupełnie normalne też. A na łóżku metr dalej leżał jej mąż, który stracił przytomność po lekach przeciwbólowych.

– Tak, weź to. Daję ci to właśnie teraz. Jęknęła, gdy wyciągnęła mojego fiuta z dupy. Puściła mojego fiuta. Odwróciła się twarzą do mnie. Wyciągnęła rękę, abym wziął gotówkę, gdy drugą ręką sięgnęła do mojego dresu i ponownie chwyciła mój boner. Potem chwyciła mój worek i szepnęła do mnie słabo: „Mam cię za jaja”.

“Puścić. Twój mąż jest tuż za tobą – odszepnęłam, biorąc gotówkę. Sposób, w jaki trzymała moje jaja, mocno podczas ich masowania, sprawił, że mój kutas był tak cholernie twardy. Mógłbym prawie po prostu rozwalić mój ładunek, nie przejmując się, gdzie mógł wylądować na jej ciele. Pewnie wylądowałby na jej sukience, majtkach, udach lub we wszystkich tych miejscach. Oddałbym jej kilka strzałów, podczas gdy moje kolana słabły.

– Ciii – powiedziała bez szeptu. Miała wolną rękę teraz, kiedy wziąłem gotówkę i użyła jej, aby ściągnąć przód mojego dresu. Jedną ręką trzymała mnie za jądra, a drugą zaczęła mnie walić między swoje śliczne, śliczne uda. Głaskała mój pełny wałek przez pięć uderzeń, a potem zaczęła pracować nad głową. Chciała, żebym wkrótce doszedł. A przynajmniej tak myślałem.

„Jeśli będziesz dalej… to robić… ja… dojdę” – powiedziałam jej szczerze.

Zatrzymała wszystko. Przygryzła wargę. Puściła mojego fiuta. Wciąż trzymała moje jaja.

Sprawdź:   Nie mogę się na Ciebie doczekać

“Nie. Chcę to w mojej kanapce. Chcę twojej spermy i mojej kanapki. Przynieś mi moją kanapkę, kochanie. Powiedziała to i puściła moje jaja.

Nie obejrzałem się. Wyszedłem stamtąd natychmiast. Chwyciłem portfel i przeszedłem przez ulicę. Mój boner zaczął odchodzić. Wszedłem do sklepu półtwardo. Stanę się twardy natychmiast, jak tylko wrócę do domu. Pani kanapek spojrzała na wybrzuszenie w moich spodniach, kiedy powiedziałem jej, jakie kanapki chcę. Planowałam wrócić do domu i spuścić się tak szybko, jak tylko mogłam. Musiałem dojść. Czy to było na jej kanapce. Albo w jej ustach. Albo na jej twarzy. Albo gdziekolwiek indziej. Musiałem wracać.

Koniec części 1.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.