Przygody w otwartym małżeństwie – część 11, koniec gry?

Budziliśmy się kilka razy w nocy, aby skorzystać z łazienki, ale żadne z nas tak naprawdę nie posprzątało. Kiedy w końcu obudziliśmy się na dobre, około szóstej rano, okazało się, że moja żona miała tylko koszulkę Chada z poprzedniego wieczoru do noszenia w domu, ponieważ zbyt ciasna sukienka rozdarła się, a Chad przypadkowo wyszedł z drugą osobą. ubrania, które przyniósł. To będzie zabawne, ale pomyślałem, że jeśli wyjdziemy wystarczająco wcześnie, nikt nie zobaczy mojej skąpo ubranej żony. Poza tym mogłem podciągnąć samochód blisko pokoju, aby zminimalizować, kto może zobaczyć, jak wyjeżdżamy.

Zdecydowaliśmy, że powinniśmy wziąć prysznic przed pójściem do domu i zabraniem dzieci. Pomyśleliśmy, że może to być zabawne i zabawne zakończenie naszej eskapady, jeśli weźmiemy razem prysznic. Jednak prysznic w łazience w motelu był śmiesznie mały, więc nasza myśl o wspólnym prysznicu nie wchodziła w rachubę. Staliśmy tam przez chwilę rozczarowani, ale wiedziałem, że przynajmniej wciąż czuję się trochę rozbrykany. Położyłem więc ręce na ramionach mojej żony, pocałowałem ją w czoło i powiedziałem: „Kochanie, jest jeszcze jedna rzecz, którą chcę zrobić przed powrotem do domu”.

Nie byłam pewna, jak na to zareaguje. Zacząłem powoli pchać ją tyłem do głównego pokoju w kierunku łóżka. Zrobiła minę z udawanym przerażeniem i żartobliwie powiedziała: „Czekaj – czego właściwie byś teraz chciał? Oboje jesteśmy trochę obrzydliwi…”

Urwała, a potem trochę się roześmiała. Ja też to zrobiłem, ale potem podszedłem bliżej i pocałowałem ją w usta i powiedziałem: „Kochanie, nie daj się przestraszyć, ale naprawdę chcę, abyś poczuła się dobrze po raz ostatni, ok? Nie musisz zrób mi wszystko, jeśli nie chcesz”.

I z tym zdjęłam już oba nasze ręczniki, pozwalając mi bardzo delikatnie pogłaskać palcami jej wargi sromowe. Jęknęła trochę i powiedziała: „Mmmm. Och, nie za mocno, kochanie, ale tak, to jest dobre”.

Powoli przesunąłem się na łóżko i na jej plecy. Delikatnie pocierając jej łechtaczkę, jednocześnie wsuwając i wysuwając palec, powoli pocałowałem ją w dół jej ciała, zatrzymując się, by pocałować jej pępek. Kiedy zdała sobie sprawę, do czego zmierzam, próbowała mnie powstrzymać. Martwiła się o to, jak będzie pachnieć i smakować, ale powiedziałem jej, żeby się nie martwiła, i że tego chcę i chcę sprawić jej trochę przyjemności, zanim wrócimy do domu. Więc niechętnie pozwoliła mi zejść na nią.

Gdy sondowałem ją językiem, zdecydowanie zauważyłem piżmowy, rybny zapach, ale nie było to nic strasznego. Mogłam też posmakować i powąchać trochę spermy, ale moje pragnienia były tak intensywne, że tak naprawdę nie obchodziło mnie to. Gdy powoli podawałem żonie ustnie, stała się znacznie mniej niechętna jej udziałowi. Zacząłem ją jednocześnie lizać i dotykać palcami, ze zwiększoną intensywnością i wigorem. Wkrótce zaczęła cumming, zalewając moje usta swoimi sokami i przyciskając rękę do tyłu mojej głowy, krzycząc i błagając, żebym nie przestawał. Jak ona bucked jej biodra w kierunku mojej twarzy, mój język sondował głębiej w mokrym cunt. Kiedy wszedłem trochę głębiej językiem, zauważyłem nieco ostrzejszy, paskudniejszy smak, ale poza tym cieszyłem się dreszczem, jaki daje jej kolejny orgazm. Pamiętam, że próbowałam wbić jej palec w tyłek, ale nie chciała tego, więc odpuściłam. No cóż, pomyślałem, warto było spróbować.

Kiedy to się działo, energicznie manipulowałem swoim kutasem, od stanu miękkości do stanu twardości, a ostatecznie do stanu gotowości do rozerwania. Naprzemiennie zmieniałem ręce, z których jedna pracowała na moim kutasie, podczas gdy druga obmacywała jej tyłek i masowała jej łechtaczkę. Kiedy skończyła drugi orgazm, wyciągnąłem głowę z jej brudnej mokrej cipki i przygotowałem się do uwolnienia mojego obciążenia na jej brzuchu lub cyckach.

Sprawdź:   Kochanek online

Krzyknąłem: “O Boże kochanie, dojdę! Gdzie chcesz?”

Nie odpowiedziała mi, zamiast tego po prostu złapała mojego fiuta i skierowała go w stronę jej ust. Wsunęła mojego fiuta do ust tak daleko, jak tylko mogła. Klęczałem nad nią i starałem się uważać, żeby przypadkowo jej nie zmiażdżyć. Gdy poczułem, jak mój kutas wsuwa się w jej ciepłe usta, natychmiast straciłem kontrolę i zacząłem energicznie wytryskać. Tak energicznie, że moja żona zaczęła się krztusić i musiała przesunąć głowę na bok i trochę kaszleć, podczas gdy ja dalej dochodziłem, teraz z ostatnim zrywem i kilkoma dodatkowymi kroplami kapiącymi na poduszkę i we włosy. Jęknąłem z przyjemności, delikatnie pogładziłem twarz żony i zapytałem ją, czy wszystko w porządku.

Wypluła trochę spermy i słabo powiedziała: „Tak. Przepraszam, po prostu… było ich dużo. I nie zrozum tego źle, ale po wczorajszej nocy twój penis trochę smakował…”

Urwała. Powiedziałem: „Ok, cieszę się, że jakoś cię nie skrzywdziłem. A tak przy okazji kochanie, twoja cipka też nie była dokładnie ogrodem różanym!”

Uderzyła mnie w tyłek, a potem się roześmiała. Powiedziała: „Mogę ci powiedzieć, że twój kutas śmierdzi, ale nie wolno ci mówić nic o mojej małej damie tam na dole. W ciągu ostatniego dnia wiele przeszła!”.

Po tym oboje się roześmialiśmy. Wzięliśmy prysznic indywidualnie, a potem pojechaliśmy do domu. Nie rozmawialiśmy zbyt wiele o tym, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Moja żona wspomniała, że ​​w tym tygodniu rozpoczyna zajęcia jogi dwa razy w tygodniu w pracy, oczywiście mój brudny umysł poszedł prosto do mojej żony noszącej spodnie do jogi, ale poza tym byliśmy dość cicho.

W końcu, kilka dni później, rozmawialiśmy z żoną o tym, co się wydarzyło, spacerując po naszej okolicy. Oboje czuliśmy, że chociaż było naprawdę gorąco i zdaliśmy sobie sprawę, przynajmniej z moich najgłębszych fantazji, było całkiem jasne, że chociaż Chad wydawał się chcieć robiąc tego rodzaju rzeczy, wyraźnie czuł się niekomfortowo. I chociaż podczas naszego trójstronnego spotkania z pewnością wszystko było ostre, moja żona również wyczuła trochę niezręczności, co z kolei sprawiło, że poczuła się trochę dziwnie.

Odwróciłem się do Anne i powiedziałem: „Kochanie, jeśli nie czujesz się komfortowo lub…”

Przerwała: „To nie o to chodzi, to po prostu… nasz partner. Myślę, że gdybyśmy robili to z kimś, kogo żadne z nas dobrze nie znało, część dziwności może zniknąć. Ale Chad i ja mamy historię… ja nie wiedzieć.”

Zapytałem żonę, co zmieniło jej zdanie na temat zajęć, a ona właśnie wspomniała, że ​​kiedy skontaktowała się z Czadem w sprawie spotkania, wydawał się trochę niepewny, dlaczego mówi tak. Czekać! Co?! Zwaliło mnie z nóg. Moja żona po prostu została inicjowana? Robiło mi się już gorąco i przeszkadzało. Co za mała dziwka, pomyślałem. I oczywiście chodziło mi o to w najmilszy możliwy sposób.

Roześmiała się, kiedy zobaczyła moją twarz i powiedziała: „Co? Chciałeś tego, nie? On ZAWSZE mnie bije – gdybyś tylko wiedział. wiesz, coś takiego jak ostatni weekend. Wtedy wyczułem niezręczność.

Sprawdź:   Nieoczekiwany gość - Sex Erotyczne Opowiadania

Kiwnąłem głową, a potem powiedziałem mojej żonie, że jeśli chce odbyć jedną ze swoich „tradycyjnych” wycieczek z Czadem, to absolutnie się z tym zgadzam i nawet zawiozę ją do miejsca, w którym się kochają.

Powiedziała: „Dzięki, ale proszę, nie prowadź mnie, myślę, że to może go nawet przerazić”.

Potem roześmiała się i powiedziała: „Dzięki, kochanie. Szczerze, naprawdę lubię to, co robimy, i nie chcę ryzykować zrujnowania naszej zabawy. Wrócę do niego”.

Uśmiechnęła się, kiedy szliśmy z powrotem na nasz podjazd. Na oczach naszych sąsiadów walnąłem swoją niegrzeczną żonę w tyłek. Mniej więcej godzinę później ona i Chad zostali potwierdzeni na spotkanie w piątek wieczorem. Byłem zachwycony, a także trochę ulżyło mi, że nie będę znowu robił trójkąta. Podobał mi się ten pomysł, ale wyczułem coś nieco poza Czadem. Myślałem, że moja żona ma rację, ale nadal byłem zdeterminowany, aby umieścić moją żonę w środowisku grupowym. Tylko z kimś innym, gdzie nie było przeszłości ani przyjaźni.

Wycieczka mojej żony w ten piątkowy wieczór była w rzeczywistości szalenie dobrą okazją dla wszystkich zaangażowanych, ale był jeden naprawdę zabawny aspekt tej wycieczki z Czadem, który sprawił, że było to niezapomniane, tak pamiętne, że moja żona i ja nadal się z tego śmiejemy. Widzisz, kiedy moja żona pojawiła się w naszym foyer po swojej wycieczce, jej włosy i makijaż były trochę rozczochrane i spocone, zauważyłem, że jest boso, a jej stopy, kostki i łydki wydają się mieć trochę zaschniętego błota. Kiedy spojrzałem w dół i gapiłem się, moja żona po prostu rzuciła mi jedno ze swoich „śmierciowych spojrzeń” i powiedziała: „Nie pytaj”.

Po tej nieco niezręcznej chwili uścisnęliśmy się i pocałowaliśmy trochę w drzwiach, a potem poszliśmy na górę, gdzie usłyszałem lubieżne szczegóły jej trzech wspaniałych zabaw z Chadem. Anne i Chad spotkali się w nieujawnionym miejscu, a Chad wysłał moją żonę i jej głodną cipkę do domu z trzema świeżymi ładunkami swojego nasienia. Podczas gdy moja żona wypełniała szczegóły, dała mi powolną, pełną miłości ręczną robotę. Kiedy sprośna rozmowa stała się zbyt gorąca, pchnąłem ją na plecy i pieprzyłem jej dobrze używaną cipkę, aż eksplodowałem w niej, dodając czwarty ładunek spermy do jej rozwiązłego łona. Ogólnie rzecz biorąc, nasz szczęśliwy piątek zawierał wspaniałą randkę z hotwife i odzyskiwanie cipki. Pomyślałem sobie, że to całkiem niezły początek weekendu!

Wróćmy jednak do brakujących butów. Wiedziałam tylko, że seks miał miejsce na zewnątrz, w pobliżu, ale nie w ich obu zaparkowanych samochodach. Nie miałam pojęcia, czy przez cały czas byli na zewnątrz, czy gdzieś indziej, a potem wyszli na zewnątrz, żeby uprawiać seks. Wtedy mnie to nie obchodziło, ale kiedy skończyliśmy, moja żona w końcu wyjaśniła, jak zgubiła buty. Ona i Chad pojechali na miejsce osobno. Miała na sobie sandały na pomarańczowym obcasie, które w rzeczywistości wzbudziły moje zainteresowanie, ponieważ uznałem je za niezwykle seksowne. Najwyraźniej Chad też.

W każdym razie Anne zostawiła buty na pierwsze dwie rundy seksu na świeżym powietrzu. Ale podczas trzeciej rundy, Chad pieprząc moją żonę w pozycji misjonarskiej, pochylił się tak, że prawie klęczał wyprostowany, oparł nogi mojej żony na ramionach, a potem trzymał je prosto. Wiedziałem z własnego doświadczenia, że ​​to uwielbia. W każdym razie, pod wpływem chwili, Chad, który uwielbiał stopy mojej żony, postanowił odpiąć jej sandały, zrzucić je i skończyć w mojej bosej żonie. Jakby po to, żeby mnie urągać lub podniecać, moja żona od niechcenia zauważyła, że ​​to był niesamowity finał.

Sprawdź:   Jenna

Mimo że wciąż dochodziłem do siebie po własnym orgazmie, pomyślałem, że to było całkiem gorące, ale także zabawne. Zapytałem żonę, gdzie wylądowały sandały, i po brudnym spojrzeniu, które wróciłem, mogłem powiedzieć, że pytam o to, co oczywiste. Opowiedziała, jak ona i Chad szukali wszędzie w ciemności, ale nie mogli ich znaleźć. Zaśmiałem się i powiedziałem: „A Chad właśnie pojechał do domu? Jak długo pomagał ci wyglądać?”

Moja żona powiedziała: „Tak, jestem na niego trochę zła. Tak bardzo się spieszył, żeby wrócić, a ja nie chciałem już więcej patrzeć, kiedy wyszedł. Czy możemy wrócić jutro i popatrzeć?”

Zgodziłem się, że tak, a następnego dnia odkryłem dwie rzeczy. Jedną z nich była nazwa i lokalizacja parku na świeżym powietrzu, w którym poprzedniego wieczoru trzykrotnie inseminowano moją żonę. To mnie trochę zdenerwowało i mogłem powiedzieć, że moja żona czuje się nieswojo. Byłem dobry w aktach seksualnych i wysiadłem poprzedniej nocy, ale świadomość, że tu byli, trochę mnie poruszyła w dziwny sposób. Inną rzeczą, którą odkryłem w parku, była para damskich sandałów na pomarańczowych obcasach, oddalonych od siebie o około dziesięć stóp. Moja żona i ja pośmialiśmy się niezręcznie, zgodziliśmy się nigdy o tym nie mówić i pojechaliśmy do domu.

Niestety byłaby to nasza ostatnia “wycieczka” od dłuższego czasu. We wtorek następnego tygodnia moja żona poinformowała mnie, że Chad zadzwonił do niej w panice i powiedział, że muszą przestać się widywać. Najwyraźniej ona i Chad byli widziani podczas ostatniej randki. Na szczęście dla nas wszystkich osoba, o której mowa, była przyjacielem Czadu, ponieważ ich randka była bliżej niego, a przynajmniej tak założyłem na podstawie lokalizacji parku stanowego.

W tym momencie moja żona i ja wydawaliśmy się dość zrezygnowani z powrotu do normalnego życia seksualnego, napędzanego jednak wspomnieniami naszego ostatniego eksperymentu z otwartym małżeństwem, hotwifingiem i seksem grupowym. Zachęcono mnie, że nasze małżeństwo będzie silniejsze niż kiedykolwiek i wydawało mi się, że tak było. Moja żona bardziej zajęła się jogą i przez następne trzy miesiące prowadziliśmy z żoną dość typowe życie małżeńskie, spędzając czas na wakacjach z dziećmi i projektach w pracy. Jednak gdy lato się kończyło, a dzieci wracały do ​​szkoły, seria przypadkowych spotkań, zabronionych romansów i podróż na naszą lokalną scenę swingersów wystawiła nasze małżeństwo i związek na ostateczny test…

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.