Odmowa staje się realna

9 listopada 2011, godz. 8.30 – tekst od Hotwife:

Rano rogacz. Świetnie się bawiłem wczoraj wieczorem i dziś rano. Jest nawet lepszy niż zapamiętałem z zeszłego weekendu. A tak przy okazji, nie chce, żebyś mnie pieprzył, kiedy jest. Zostaję na kolejną noc i porozmawiamy o tym jutro wieczorem, kiedy wrócę do domu. X

Na tę wiadomość zakręciło mi się w głowie; w przeszłości bawiliśmy się zaprzeczeniem, a ja kochałem to i nienawidziłem w równym stopniu. W tym momencie nie wiedziałem, że jej ostatni kochanek (nazwijmy go Rogerem, bo tak właśnie zrobił) będzie tak dominujący; Wiedziałem z jego profilu na swingującej stronie, że ma duże doświadczenie w pieprzeniu zamężnych kobiet, ale nie wiedziałem, jak wielkim bykiem się okaże.

Wcześniej mieliśmy pewne wytyczne dotyczące odmowy, w których nie miałem dostępu do jej cipki czterdzieści osiem godzin przed i 120 godzin po randce; oczywiście w każdej chwili mógłbym zostać wezwany do ustnego służenia jej, ale nie wolno mi było nigdzie w pobliżu penetracji. Ona też by mnie nie masturbowała; chociaż zwykle pozwalano mi się masturbować, kiedy opowiadała mi o swojej randce. Były chwile, kiedy po prostu chciała więcej seksu i mieliśmy normalne stosunki, ale te chwile były coraz rzadsze.

Nie trzeba dodawać, że byłem jak kot na rozgrzanym blaszanym dachu, czekając na następny wieczór, zastanawiając się, czy zgodzi się na żądanie Rogera, czy po prostu mu powie, czy po prostu zignoruje ten komentarz. W ogóle nie miałem pojęcia!

Kiedy Hotwife wróciła do domu po pracy dziesiątego, wszystko na powierzchni wyglądało normalnie i wiedziałem, że lepiej nie wspominać o czymkolwiek, zanim będzie gotowa o tym porozmawiać. Zjedliśmy rodzinnie obiad, sprawdziliśmy zadania domowe dzieci, itp. Około 21:00 Hotwife powiedziała mi, że idzie się wykąpać. Kiedy była w wannie, miałem rozpakować jej walizkę i uporządkować jej pranie, łącznie z praniem bielizny. Te rzeczy można było umieścić w pralce, ale zawsze miała radosny wyraz twarzy, kiedy kazała mi je umyć ręcznie – tylko subtelne przypomnienie, że nosiła je, gdy była ze swoim kochankiem. Zajmowałem się różnymi zadaniami i czekałem, aż zdecyduje, co będzie dalej. Pół godziny później otrzymałem od niej wiadomość, w której kazała mi przyjść do sypialni i się rozebrać.

Sprawdź:   Test

Wiedziałem, czego się ode mnie oczekuje, i wszedłem, aby zobaczyć ją leżącą nago na łóżku, z królikiem już wbijającym się w jej cipkę. „Chodź i liż cipkę Rogera, mały rogacz, podczas gdy ja z tobą rozmawiam.”

Położyłem się na łóżku twarzą do góry, a ona uklękła nade mną. Zabrałem się do pracy z językiem. Po kąpieli smakowała tak czysto i świeżo; szczerze, wolałbym ją świeżo wypełnioną spermą!

„Roger spodziewa się, że będzie miał dostęp do swojej cipki przynajmniej raz w tygodniu i chociaż będę do niego chodzić, kiedy będę mógł, to nie w porządku, że tak często przebywam z dala od dzieci. Tak więc będą chwile, kiedy nasza praca pozwoli, że będzie mnie tu pieprzył w ciągu dnia, a zostanie, gdy dzieci zostaną u dziadków lub u znajomych. Roger będzie mnie pieprzył, bez względu na to, czy mam okres, czy nie, bo tak naprawdę go to nie obchodzi. Nasze zasady odmowy mówią, że wliczając czas, kiedy z nim jestem, nie będziesz miał dostępu do mojej cipki przez około 180 godzin, czyli nieco ponad siedem dni. Będzie to ściśle przestrzegane”.

Chociaż nienawidziłem tego, że odmawiano mi dostępu do jej cipki, trudno mi było słuchać jej, jednocześnie ciesząc się na przemian zanurzaniem języka głęboko w niej i machaniem jej bardzo podnieconą łechtaczką.

„Jestem pewien, że do tej pory zorientowałeś się, że jeśli regularność pieprzenia się wydarzy zgodnie z planem, nie wejdziesz do mnie ponownie tak długo, jak zobaczę Rogera. Powiedziałem mu, że będzie miał do mnie wyłączny dostęp i jest bardzo zadowolony”.

Po tym zeszła mi z twarzy i położyła się z powrotem na łóżku. Nie osiągnęła orgazmu, pomimo moich najlepszych starań i założyłem, że skupia się bardziej na słowach niż na przyjemności. Bardzo szybko wyprowadziła mnie z błędu.

Sprawdź:   Coventina

„Oprócz tych zasad, zdecydowałem, że nie doprowadzisz mnie do orgazmu językiem, niezależnie od tego, jak bardzo jest utalentowany. Orgazmy zostaną zapisane dla Rogera i mojego wibratora. Proszę nie martw się, nadal będę często potrzebować twojego języka, a zwłaszcza po tym, jak zostałam zerżnięta przez dużego kutasa Rogera; Wiem, jak bardzo lubisz smak jego spermy we mnie. Ostatnia zmiana zasad polega na tym, że podczas spotkania z Rogerem nie będę cię masturbować i na pewno nie będę ssać twojej żałosnej wymówki za kutasem.

Tak więc zostałem odcięty od wszelkich osobistych przyjemności w dającej się przewidzieć przyszłości. Wiem, że fantazjowałem o tym, a wielu innych rogaczy pisało o bólu i przyjemności, jakie przynosi to zaprzeczenie, ale rzeczywistość była dość zniechęcająca.

„Na koniec dostaniesz telefon i wyślesz Rogerowi wiadomość, informując go o zasadach, które przedstawiłem. Wiem, że to będzie dla ciebie upokarzające, ale to część zabawy!”

Zrozumiałem. Piszę, aby potwierdzić, że masz wyłączny dostęp do cipy Hotwife tak często, jak to tylko możliwe. Powiedziano mi również, że nie wolno mi doprowadzać jej do orgazmu i że nie dotknie mojego małego kutasa tak długo, jak ją widzisz. Teściowa powiedziała mi, że będę mógł jak najczęściej ssać twoją spermę z jej cipki. cucky

„Bardzo cię kocham za dzielenie się mną z innymi mężczyznami. Teraz Roger może mnie pieprzyć, połknę jego spermę i nic nie dostaniesz. Chce też pieprzyć mnie w dupę; zapewnia mnie, że odpowiednio przygotuje mnie na swojego dużego kutasa. Tak naprawdę to już nie jest dzielenie się, prawda? To tak, jakbyś regularnie mnie rozdawał. Nie połykałem twojej spermy od lat i pozwoliłem ci raz wyruchać moją dupę. Dostanie oba na bieżąco. Biedny mały cuck. Śpij dobrze w swoim pokoju. Dostanę orgazmu lub dwóch, a potem zasnę. Nie zapomnij mojej filiżanki herbaty o 7 rano.”

Sprawdź:   Duża piękna młoda nauczycielka - część druga

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.