Narodowy Dzień Dwóch Kolorów Butów

Byłem na imprezie drugiego maja, świętując Narodowy Dzień Dwóch Kolorów Butów. Nie, możesz to sprawdzić. To prawdziwa rzecz. Cóż, jeśli wiesz, gdzie szukać. Andrew i Melissa lubią imprezy tematyczne i dowiedzieli się o Narodowym Dniu Dwóch Kolorów Butów, więc nie mogli się doczekać drugiego maja. Było tam około pięćdziesięciu osób w dwóch różnokolorowych butach. Nie pozwolono ci wejść z pasującymi butami. Mężczyźni mogą mieć tenisówki z butami Oxford lub brązowe i czarne buty. Jedną stopę miałam w jednym z tych okropnych, wypożyczonych dwukolorowych butów do kręgli, a drugą z pary, którą kupił mi mój brat, butów z Rainbow Wing Tip. Nie żartuję. Znowu prawdziwa rzecz i nie mam pojęcia, gdzie Frank je znalazł. Nie, nie nosiłam ich od moich urodzin tamtego roku.

Kobiety miały na sobie różowo-lawendowe pantofle taneczne lub czerwono-czarne szpilki lub żółto-białe buty do biegania. Liczyłem na konkurs na najdziwniejszą parę butów. Niestety, temat wykorzystał całą swoją zabawę. Mimo to otrzymałem wiele komentarzy, zwłaszcza od kobiet.

Był bufet, bar i tańce, a ja pozwalałem sobie na wszystkie trzy. Były tam Erin, Erin Pickford i spotkaliśmy się kilka razy na przyjęciach u Andrew. Większość ludzi to pary z kilkoma singlami, a Erin była jedyną osobą, która mnie zainteresowała. Zatańczyliśmy kilka razy i wypiliśmy razem kilka drinków, po czym wycofaliśmy się na taras, gdzie było dużo krzeseł. Usiedliśmy na sofie na końcu tarasu i rozmawialiśmy.

Erin zaczęła: „Myślę, że to najbardziej… um, niezwykły pomysł na imprezę”.

„Wiem, to najdziwniejszy motyw. Zapytałem Andrew, skąd wpadli na pomysł. W Internecie jest strona, która zawiera listę dni narodowych. Znasz National Pickle Day, Lost Sock Day lub Balloon Day. Niektóre z nich są tuż przy ścianie. Pomyśl o dzisiejszym dniu. Zobaczyli go i pobiegli z nim”.

„Więc skąd na świecie masz te buty, Andrew?”

„But do kręgli? Mam znajomego, który prowadzi kręgielnię i wiem, że czasami buty się gubią lub psują; na wszelki wypadek zatrzymuje resztki. Miał jeden w moim rozmiarze. Voila.

„Ok, mogę to zaakceptować. A co z innymi potworami?

„Ach, zastanawiasz się nad” i uśmiechnąłem się „moim butem sukiennym z tęczowymi skrzydłami? Masz brata? Taki, który ma więcej pieniędzy niż rozsądku?

Sprawdź:   Odtwórz piersi

“Brat? Nie zrobił, prawda? Żartujesz, prawda?”

„Frank i ja, my… lubimy, hm, żartować sobie nawzajem. Dostałem je dwa lata temu od Franka. Nie nosiłam ich, niespodzianka, od moich urodzin. Chociaż wtedy je nosiłem.

„Twoje dzieciństwo, nosiłeś je? Co z?”

„Rodzina chodziła do eleganckiej restauracji, ale Frank dał mi je przed wyjazdem i nalegał, żebym je założyła. Do Monico, w szarym garniturze i krawacie. Frank uważał, że to było wspaniałe.

„Biedny Ed, żal mi ciebie… prawie.” Uśmiechając się i śmiejąc: „Co myślała reszta rodziny”.

„Alicia współczuła mi z powodu swojego męża. Mój tata uważał, że to było zabawne jak diabli. Moja mama? Zachowała kamienną twarz. Potajemnie myślę, że myślała, że ​​na to zasłużyłem. Beth cały czas się ze mnie śmiała. Tak więc mieszana torba, ale głównie myśleli, że na to zasłużyłem. Żadnych pytań, dlaczego. Proszę. Ok?

Erin była jedną z tych, które nosiły różowo-lawendowe pantofle do tańca, więc urocza rozmowa na temat jej wyboru ubioru nie była w kartach. Zamiast tego objąłem ją ramieniem i pocałowałem. Hmm, to było miłe. Więc przyciągnąłem ją bliżej i pocałowałem jej szyję, a potem płatek ucha. Szukałem oporu, akceptacji lub zainteresowania.

Zainteresowanie, miło. Pocałowałem ją ponownie z większym zapałem. Jedną ręką dotyka jej twarzy, drugą pieści jej ramię. Przyciągnąłem ją bliżej, aż jej piersi znalazły się na mojej piersi. Umm, miło. Uwielbiam czuć piersi? Cycki? Przeciwko mnie. Pocałowałem ją jeszcze kilka razy.

“To miłe. Lubię cię całować. Potem czekał na jej odpowiedź.

“Ja też. Um… tak, lubię cię całować… też. Potem jej dłoń potarła moją dłoń i delikatnie, lekko przysunęła ją do piersi. Ruszyłem w tamtym kierunku i lekko dotknąłem szczytów. Pocałował mocniej i…

– Um, nie mogę oddać sprawiedliwości… ach, na co tu zasługujesz. Um, czy byłabyś… zainteresowana… Teraz? Później? Co myślisz? Moje miejsce?

– Ach, Ed, może, później, może. Myślę, że może tak później. Zobaczmy. Ok?” Potem pocałowała mnie, pociągając moją głowę w dół i ssąc dolną wargę.

OK. Może później. Więc oddałem jej pocałunek. Dotykałem jej piersi, sutków i poprawiałem je przez ubranie. Potem wstałem i powiedziałem: „Nie możemy tu zostać. Jeśli to zrobię… ty… skończysz… skończysz. Piekło. Musimy teraz wejść do środka. Wcześniej… wcześniej ludzie pamiętają nie tylko moje buty.”

Sprawdź:   Opieka Matki - Sex Erotyczne Opowiadania

Weszliśmy do środka, odwiedziliśmy bufet i bar, posłuchaliśmy muzyki i kilka razy tańczyliśmy. Jason i jego żona Melissa przyszli i porozmawiali z nami, podziwiając moje krawieckie obuwie. To dało mi szansę na ochłodzenie.

W miarę jak impreza stopniowo się przerzedzała, zastanawiałem się, jak ponownie przejrzeć moje pytanie, twoje miejsce lub moje. Skończyło się na tym, że bardzo subtelnie powiedziałem: „Twoje miejsce lub moje”. A może nie tak subtelny? W każdym razie wyciągnąłem to. „Po prostu kontynuuję naszą rozmowę z zewnątrz. Chcę być z tobą sam na sam. Czy jesteś gotowy do wyjścia?”

– Um, ja nie… um… Ed… nie prowadziłem, wziąłem Lyfta. Jeździłeś? Czasami nie mam ochoty wracać do domu z imprez… więc tego nie robię”.

„Tak, pojechałem, mogę nas odwieźć do domu? Gdziekolwiek chcesz? Dom czy?

Wstałem i pomogłem Erin wstać. „Pójdziemy?”

Podziękowaliśmy Andrew i Melissie i pojechaliśmy do mojego samochodu. Otworzyłam drzwi i pomogłam Erin wejść, wsiadłam i odjechałam dookoła bloku, gdzie się zatrzymałam. Wziąłem moją dłoń i pozwoliłem jej przesunąć się w górę jej ramienia do jej ramienia, gdzie czekałem na bit, szukając milczącej aprobaty. Kiedy wydawała się sparaliżowana, zapytałem: „Dokąd? Twój dom? Jaki jest adres?”

Erin zawahała się. – Ach… jak blisko jest twoje miejsce? Mój jest około dwudziestu minut.

Tak, to nie było bardzo dwuznaczne. „Jesteś bliżej. Czy powinniśmy tam iść? Jaki jest adres, czy po prostu mnie prowadź?

Wziąłem jej odpowiedź jako aprobatę i skończyłem przesuwać rękę na jej ramieniu, potem jej piersi delikatnie dotykając jej szczytów, a potem tylko trochę mocniej.

„Podobało mi się to, ale… twój dom… więcej zabawy. Myślę?”

Zacząłem prowadzić. Dwadzieścia minut później byłem na jej podjeździe, pomagając jej wysiąść z samochodu i iść do drzwi wejściowych. Myślałem, nie zakładaj, wciąż może powiedzieć nie. Nie znaczy nie. Pamiętać.

Kiedy otworzyła drzwi, gestem wskazała mi oświetlone wejście i zamknęła drzwi. Przyciągnąłem ją do siebie i pocałowałem. To brzmi tak niewinnie, niewinnie. To nie to było. Jedna ręka była z tyłu głowy, druga na cyckach. Badałem jej twarz, usta i cycki. W tym, co robiliśmy, nie było nic niewinnego ani niewinnego.

Sprawdź:   Laura przyłapana na przekraczaniu prędkości

Odsunęłam się, dysząc: „Chcę cię zobaczyć nago, teraz… a potem…”

– Tak, Ed. Ale już.” Zdejmowała mi krawat i rozpinała koszulę, podczas gdy ja rozpinałem jej sukienkę i stanik. Kontynuowaliśmy, dopóki oboje nie weszliśmy nago do wejścia. Całuję, ha. Całowanie? Dużo więcej niż całowanie.

Ledwo byłam w stanie powiedzieć „Łóżko?”

Kiedy udało jej się zaprowadzić nas do łóżka, położyłem się obok niej, całując jej usta, a następnie przesuwając się do jej cycków, liżąc ją. Następnie przeniosłem się do jej cipki i łechtaczki. Kiedy kobieta reaguje, nic nie cieszy mnie bardziej. Jej dłoń w moich włosach, jej mimowolne ruchy, odgłosy, które wydaje i jej smak.

Przyszła i przyciągnęła mnie do siebie, aż miałem w nią wejść. Kiedy to zrobiłem, westchnęła, a ja powiedziałem: „Teraz”.

I pieprzyłem ją. Nie mogłem się zatrzymać ani nawet zwolnić i nie mam pojęcia, ile czasu minęło do uderzenia. Naciskałam tak mocno, jak tylko mogłam, krzywiąc się z cudownego bólu i uwalniając spermę. To było wspaniałe. Na szczęście ona też przyszła. Mimo wszystko, jeśli jedno jest dobre, trzy są lepsze.

„Jeśli pozwolisz mi odpocząć, zanim zażądasz odejścia, chciałbym mieć okazję, ach, szansę, aby zrobić to jeszcze raz, tylko lepiej”.

Erin skinęła głową i zwinęła się obok mnie. „Tak, to brzmi zabawnie. Chodźmy.”

Przytuliłem się za nią, obejmując jej cycki. To mój ulubiony sposób na spanie. Okazuje się, że dotyczy to również Erin.

Minęło dwadzieścia lat i nadal jest to prawda.

Inne opowowiadania:

Jak bardzo podobała Ci się historia?

Kliknij w gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni to opowiadanie.